bugün

ben sevdim bu adamı. dikine hızlı topçu her zaman iyidir.
Beklentimin çok üstünde oynuyor.

Takdir ettim ibineyi.
Bugun normalde sag bek olmasina ragmen sol da harika oynayan oyuncu.
şuan beşiktaş'ın oynatabileceği en iyi sol bek gibi oynamakta. ne motta gibi saatli bomba ne de ismail gibi vasat bir oyun sergiliyor.
kısacası bjk sadece bir maç kazanmadı iyi bir bekte kazanmıştır.
sen adamsın adam! bugünün gerçek yıldızı.
https://www.youtube.com/watch?v=m1s9w39X7VQ
26 şubat liverpool macında mottanın cezalı olmasından dolayı oynayan futbolcu. Cok iyi oynadı umarım bozmaz
(bkz: daniel opare nin beşiktaş için ölürüm demesi)
beşiktaşı çok sevip fanatizim başlangıçları olan danielin beşiktaş için canımı bile veririm demesi. (bkz: gururlan)
roman motta'dan kat kat iyi olan sağ bek. motta denen şerefsiz acilen def edilmelidir bu takımdan. motta'nın saçma hareketi olmasa, dün akşam penaltılara kalmadan işi bitirebilirdik. aralıktan beri maç resmi maçı olmayan, esas mevkisi sağ bek olan bir adam liverpool gibi üst düzey bir maçta ortalamanın üzerinde bir performans sergiledi. sevdim bu çocuğu.
beşiktaş'ın klasik şişirilmiş balonlarından.
Beşiktaşa bağlı kalacağını düşündüğüm genç oyuncu. Bu taraftarın takıma beslediği sevgiyi görünce dayanamadı adam tabi. Nerde görmüş böyle taraftarla çoşkuyu? Ayrıca çokta hızlı bir oyuncu. Kontralarda iş yapacak bir eleman.
dün akşam iyi maç çıkaran genç sağ yada sol bek. her iki tarafta oynayabilmesi de beşiktaş için avantajdır. tebrikler.
Ganalı millî futbolcudur.
yeni kara kartal.

bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk hızlanabilen bir adam görmedik uzun zamandır. 15 metre var topa, rakip ise 5 metre uzaklıkta. kaç kere aynısı yapıp arayı kapatıp topa müdahale etti.
Defans kademesi kapatilsa hucumda da msnyak isler yapacak kattaldir.
Form tutturduğu takdirde ismail ve Motta'yı yedek klübesine zincirleyecek oyuncudur,yetenekli ve disiplinli.
dünkü futbolundan sonra hâlâ motta ilk 11 çıkarsa siz o biliç'e bir sorun bakalım.
beni göt etmiş futbolcudur. (bkz: #26822702)
Tarık camdaldan kat kat iyi olan futbolcudur.
işte her şer de bir hayır vardır derler ya çok doğru,

motta'nın ilk maç yaptığı işler, bugün nelere kadir oldu.
(bkz: çarşıdan aldım sağ bek eve geldim sol bek)

beşiktaşımın devre arasında aldığı, liverpool maçında görebildiğim kadarıyla ibaya tecavüz eden, adam gibi adamdır. adam nasıl bek anlamadım orta sahada yardırırken pat defansta filan. bundan bi tane daha almak lazım.
dünkü futboluyla bu çocuk iş yapacak dedirtmiştir, hele de kendi mevkisinde oynamadığı halde bu kadar güzel maç çıkardıysa, asıl mevkisine geçtiğinde daha iyi şeyler yapabilir.
oynayacaksa sağ bek oynasındır.
bu oyunuyla, Beşiktaş'ın çok eksiklik hissettiği, sağ ve sol Bekte birden tek başına bolluk yaşatmaya başlamıştır.

ulan zaten Serdar'da acayip form tuttu, artık ismail ve motta'da daha bir hırs yapacak.

ancak bu formu devam edecekse bilic umarım kendisini kesmeyi düşünmüyordur.