bugün

Abi nasıl bir nicktir bu yav okuyana kadar yarım dakikam geçti. Bunu nasıl bir ruh hali ile çıkarttın helal olsun.
(bkz: Dandanakan da damdan dama akan adam)

Hoş gelmiştir. inşallah vajinası vardır.

Beybi!
Asker donu ne kardeşim diyeceğim yazar. Merak etme orada kimse donunun kamuflaj ile uyumlu olmasına bakmıyor. Hatta kimse donuna da bakmıyor. Niye bakacaklarsa. Tavşanlı olmadığı sürece istediğin donu özgürce giyebilirsin.
21 gün boyunca aramızda olmayacak. Özleyeceğiz, yolunu gözleyeceğiz. Bize mektup yaz olur mu?

Beybi!
Dandanakan da damdan dama akan adam

Zor du ama başardım..inşallah bir dağa görmem yoksa donuz.
Nickinin sonu dam mı adam mı derken am ile bittiğini farkettiğim yazar.
ne biçim bir nick bu ya swh. kafamı karıştırıyorsun.
(bkz: bir daha söyle) *
koyacağın nicki sivekeyim.
Çok mu düşündün amk bu nicky diye sormak istediğim yazarıdır.
Ucuz basit kalitesiz.
giriş yaparken facebook kullanması muhtemel yazardır o nick yazılmaz.
Adı büyük ihtimal Çağrı veya Tuğrul olan yazardır.
Tarihteki takma adını nick olarak kullanmış.
Keşke dandanakan savaşı yapılmasıymış.
içten içe özgür özele özenen onu kıskanan ama bunu inkar eden yazar. Ne zaman haberler açılsa gerilir inş özgür özel çıkmaz diye dua eder çıkınca da göz ucuyla karısına bakar etkileniyo mu acaba diye.özgür özel o seksi gözlükleri ve bayık gözleriyle akıllı akıllı laflar etmeye başlayınca hemen kediyle oynar dikkatleri kediye çekmeye çalışır. Ya da bana çay koy hayatım der. Çay açık gelirse acaba karım mutfakta özgür özeli düşünmekten çaya konsantre olamadığı için mi böyle açık oldu diye şüphelenmekten kendini alamaz.

Edit: kılıçdaroğlucu imiş. Tabiki öyle olacak yaşını başını almış kısa boylu amca. Kendine rakip görmüyor çünkü. Özgür özel öylemi boylu poslu yakışıklı karizmatik. Varlığı tüm kadınları etkiliyor. Bir kıskançlk doğuyor haliyle.