bugün

Fena değil ama yine de şişirilmiş bir balondur.
Kahve dünyasının paket halinde satılanı bence gayet iyi. Ama en güzeli aktardan sakız alıp kendin yapmak.
artik sevmedigim bir kahve cesidi.
tam da su an icmekte oldugum kahvedir. aktardan damla sakızı alıp yapıyorum muhtesem bir tat veriyor kahveye.
kalitesi, işi çok değiştiriyor.
Kahveyi çekilebilir yapan unsur varsa o da damla sakızı aromasıdır. Keyf, huzur ve tat verir.
Rahmetli babaannem kendi topladığı Sakızlarla yapardı bu kahveyi. Hem de sobanın üzerinde... mis gibi damla Sakızı kokusu sarardı odayı. Şimdi o günleri az da olsa yad etmek için dışarıda bir şey içeceksem mutlaka damla sakızlı Türk kahvesi alırım.
kafelerde 10 milyar verip içtiğimden midir bilmem, tadını alamadığım kahve türü.

Bir aralar damla sakızına takmıştım ama paketli satılanlar şekerli geliyor bana.
gönül ister ağacından kendimiz çıkaralım da nerede bende o şans.
Türk kahvesinin kendi aroması yeterlidir gerek yok öyle antin kuntin şeylere.
Bozcaada'da içilince bir başka güzel olur.
Çok lezzetlidir. Kahve içme sebebimdir. Greek mi bulmuş vietnamlı mı keşfetmiş zükümde değildir.
turk kulturu - sakiz bitkisi tarimi alakasizdir dedi ege kiyilarindan bihaber dogulu.
tanim: guzel düşünülmüş bir karisim fakat iyi ve hakiki olanini bulmak zor.
Tadı kötü olan kahve.
tadı fena olmayan kahve. evet.
en iyi yapılan yeri asos / behramkale'dir.
Damla sakızını sevmediğimi bir kere anlamamı sağlayan içecek.
Kahvenin tadı ayrı bir güzel ablam ayrı bir güzel yapıyor.
türk kahvesi dediğin sade olur. sade kahveyi içemeyen, halk arasında 'kahve içecek ağzı olmayan'lar ya şekerli içerler ya da damla sakızlı falan filan.
kahveden anlamıyorum'un itirafıdır.
Çikolatalı türk kahvesinden daha güzel değildir.
Ne zaman içsem başım ağrır.
şöyle orta şeker olacak desenli küçük fincanda, böyle kokulu aromalı. iyidir hoştur.
Süperdir ayrıca içimi çok rahattır.
kahvenin en güzel hali. müptelasıyım. çeşit çeşit yerden topluyorum, bu alt kümenin bir gurmeliği varsa talibim.
Kızlar ağasında içilmesi makbul olan aromalı kahvedir.