bugün

Damla arkadaşımdır.ilk gördüğümde soğuk ve havalı gibi gelmişti.Sonra bu imajı ona nasıl yakıştırdığıma kendimde şaşırdım.Damla,sonsuz görünen ve bunaltıcı ayrıntılı film anlatımlarıma sesini çıkarmadan ama biraz da acı çekerek dayanan bir kaç seçilmiş insandan biridir.Bunu da ben üzülmeyeyim diye yapar.Yani öylesine hassastır.Bu kadarla kalsa benden çektikleri yine iyi.Ama seyrettiğim belgeselleri anlatma hevesim sonucu bilumum hayvanat hakkında istemeden bilgi sahibi olmuştur.Böylesine hassas birinin ağzına küfür yada argo yakışır mı peki? Çok güzel yakışır.Hatta Damla benim gördüğüm en güzel küfür eden bayanlardan biridir.Küfürlerinde bile bir samimiyet vardır ki size küfretmesini arzularsınız.Onun bu rahatlığı sizin de onun yanınızda kendinizi rahat hissetmenize neden olur ki zaten hemen herkesin böyle bir arkadaşa ihtiyacı yok mudur.Damla da can dostum güzel insan sıfatının vücut bulmuş halidir.Yanınızdan geçerken fazla yüz vermezse bilin ki canı sıkkındır yada aklı bir yerdedir.Çünkü en beklemediğiniz anda gözlerinizin üzerinde onun ellerini hissedebilirsiniz.Çıtı pıtı ve coşkulu tavrından sizde şanslıysanız enerjisinin bir kısmından nasiplenirsiniz.Vallaaa...Yalanım varsa bööyle olayım.Hemen herkesin hayatında Damla gibi birileri vardır zaten.Olmayanlara da gerçekten acırım.
şu an eskort olduğu düşünülen bir bayandır.