81 milyonun katkısı olmazsa olmaz dedi az önce bakan.

zam is loading...
dış güçler doları manipüle etmek için bizim siyasetçilerin konuşmasını bekliyor hep.
hafiften sırıtıyorsa dolar akşama 6.5 çok sırıtıyorsa 6.7 civarlarından kuru kapatacağımızı gösteren konuşmadır. elleri kolları çok oynuyorsa elektrik doğalgaz benzin köprü ve otoyollara da güncelleme gelir.
yapısal reform demediyse 6.40, rez al.
Bir ülke düşünün ki hazine ve maliye bakanı her konuştuğunda parası değer kaybetsin. hiç olmazsa bi sus amk ya...
reis efendi şu damadı görevden alman şu an ülkeye yapacağın en değerli hizmettir. bir kişi sevsin şu adamı duymadım valla.
damat deyince aklıma gelen.
(bkz: damat ferit paşa)

bu ülke damatlardan ne çekti mk
lise mezunu ama kafası çalışan birini koysan damattan daha çok iş yapar amk.
enişteye nasıl bakanlık verilmedi ona takıldım.
bir sene icerisinde bulunmasi gereken dis kaynak: 220 milyar $
kasada kalan son para (bilinen): 30 milyar $

su an türkiye cepten yiyor. eger dis kaynak bulunamaz ise krizi önce bütün türkiye´nin her sinifindan olanlar hissedecek, daha sonra da dünyaya etkisini gösterecektir.

damadin mckinsey cözümü ekonomiyi teslim etmeye gitti.
cumhurbaskani gelen tepkiler üzerine bunu redetti.

yatirimlar ne yazik ki hala insaat ve beton sektörüne aktariliyor. bu da hükümetin yapmis oldugu hatalardan ders almadigini gösteriyor. artan döviz ile özel sektörün borclari da gittikce artmakta. ne kadar dayanirlar bilmiyorum.

damat konusmaya basladigindan beri döviz yine gözünü yukariya dikti.

ne zaman ekonomi hakkinda bilgi verse döviz artiyor. ya kendi cebindeki dövizin degerini arttirip, özel yatirimlar yapmak icin böyle birsey yapiyor ya da bu adam gercekten ekonomiden anlamiyor.