damacana boşsa problem yaşamaz.
güçlü kuvvetli kızdır. misal bendeniz zemin kattan yurdun üçüncü katına dolu bir damacana taşımışlığım vardır.
yalnızdır.*
her işi kendi başına halledebilen, damacanayı taşıması için bir erkeğe ihtiyacı olmayan kızdır, güçlüdür, muhtemelen kendi ayakları üzerinde de durabiliyordur bu kız.
sürükleyerek götürmeyi akıl etmiş kızdır.
Bakire değildir.
(bkz: yarmagül)
sucunun evin içine girmesini istemiyen kızdır.
çıtkırıldım değildir. büyük ihtimalle geliyooossssun gibi uzatmalı konuşmuyodur. organiktir.
fıtık olur.
sucusu damacanayı kapıda bırakan kızdır.
ne yapacak, kapıda durup 19 litrelik damacanayı taşısın diye kaslı bir erkek mi bekleyecek?
yuvarlayarak alan kızdır.
arkadaşları arasında erkek Fatma olarak bilinir.
hayatın sillesini yemiş kızdır.
derbederdir.
sucu kapıda bırakmısken yapacak baska bir seyi olmayan kızdır. Hem o kadar zor degil olmadı yuvalayıver,
ögrenci evinde 12 torba kömürü tek başına taşıyan kızla arkadaş olan kızdır.
babasının eve gelmesine daha çok olan muhtemelen annesi de hastalık hastası olan bir kızdır. *
kucaklayıp götüren mübarektir. *
yalnızdır.
yoktur. öyle biri varsa gelsin ev arkadaşı olalım.
çıt kırıldım kız değildir. kendi işini kendisi yapabilen, kimseden yardım istemeye gerek duymayan kızdır. sonuçta 20 kiloyu metrelerce taşımıyor. çok zor bir iş değildir bu yaptığı. gücü ve sağlığı yerindeyse, taşırken beline çok yüklenmediği sürece bir sorun yaşamayacak kızdır. *
yan yatirip yuvarlayarak 10 yasindaki kizin bile yapabilecegi isi yapan siradan bir kizdir.
bakkalda omuzlayıp 6 kat çıkaran kızın ismine ise okullar ve hastaneler yaptırılmalıdır.
neyi ispatlamaya çalıştığı belli değildir.
var mı lan öyle bir kız?...