bugün

Sigarayı ters yakmaktır.
(bkz: bu bir virüs olabilir mi arkadaşlar)

böyle dalgınlık olmaz olsun.
Sabahki uyku sersemliğiyle başka bir arabanın kapısını açmaya çalışıyordum. Gri renk harici araba yok buralarda.
kafaya taktığım gözlüğü yana döne aramak.
ölüme kadar sürükleyecek olan olaylardır.
kızlar tuvaleti yerine erkekler tuvaletine girip duvarların mavı renk olduğunu farkedip hiç bir şey olmamış gibi geri çıkmıştım.
sabahın kör vaktinde uyku sersemiyken göz altına kapatıcı yerine boydan boya likit mat ruj sürmek. Sonra aynada kendi kendine lan noluyor bakışı atmak.
Kaçak olarak girdiğim eski okulumda yemek yemeye giderken farkında olmadan kampüs sınırını geçmek. Dönüşte Turnikelere yaklaşınca kartını okutamayacağını fark etmek... Çantamın okul içinde kalması...
Direksiyon başında uyumak.
Mesaj trafiğinde karışıklık yapmak.
Turnikeden akbili basıp metrobüsün içindeki akbile de basmıştım. Şöför bana mel mel baktı, ben de ona.
maskem takılıyken kahve içmeye çalıştım.
ilkokulda bir gün nöbetçi öğrenciyken müdür yardımcısına "sen" diye hitap etmiştim. yanımda sedef diye bir kız vardı. kıkır kıkır gülmüştü. hayır gülmese adam farkına varmayacak "sen" diye hitap ettiğimi. laf aramızda yanıktım sedefe. yandığımla da kaldım zaten. swh.
Bir gün banyoda otuzbir çekerken farkına varmadan sıvı sabun kabında ki çamaşır suyunu elime döküp devam etmiştim. Cirlop gibi temizlenmişti benim dalga.
Telefonu çöpe atıp mendille internete girmeye çalışmak.
parmağım kesiklerle dolu. bakalım ne zaman birini tam olarak keseceğim.
teravih namazının 9. rekatında arkamdaki dayının osurmasıyla gülmemek adına secdeden kalkmamak. dalgınlıkla bilinç arasında ama dayı çok fena ossurdu awk.
Sınıfıma kapıyı çalarak girmek. ( Sınıfın öğretmeni benim.)
havalimanı yerine kirazlı metrosuna binmek.