bugün

Candır,
Sıkıntısı benim sıkıntımdır.
durup durup çok iyi laf çakar.
Galiba 3 arkadaşmış bunlar ama bir kişinin 3 karekteri de olabilir. Sözlükte fa ke istemiyorum arkdşlar

Galiba siz buralarda yenisiniz

(bkz: kölemsin)

Kölemdir silkiniz.
Tavuklar da piştiyse artık aranıza gelebilirim yazarı.
https://m.uludagsozluk.com/e/40511067/

Çok tırmalıyorsun da olmaz öyle o işler.
kibar kibar yalakalık yapıldığına göre kesin kızdır.

selam bu arada, ben kinami.

görsel
sevdiğim yazarlar listesinde ilk 5 e rahat girecek yazardır. Kimseye eyvallahı yok. atara gider yapıyor. helal olsun.
Bazı entrylerini okurken elinde tespihini sallarken canlanıyor gözümde. Araba sürerken sol el dışarı sarkıyordur *
kendinize gelin.
görsel
okudukça hırçın bir kediye benzettiğim yazar. sinirlendirmeyin bence.
Öğrencileri cetvelle dövüyormuş, vicdansız.
öğrencileri dövüyorsa, öğrenciler kaşınmıştır. seni savunacağız daisyfuller.

not: tam cümlenin sonuna bilal göregen'den ekolu bir şekilde "aaaaallllaaaahınaaa kurbannnn" efekti gelecek.

t: afili bir yazardır.
Öğrencileri odunla dövüyormuş, amansız.
Öğrencileri sevgisiyle döver ki bu apansız.
az yazar ama öz yazar.
sözlüğün en güzel kadınlarından bir tanesidir.
candır.
Freeze you later...
sorunlu bu. yazdığı şeyler üzerinden eleştirilince derhal gözünde ergen oluyorsun veya neden donuzlamıyorsun diye yaratıcı bir çözüm önerisi sunuyor. katiyen kusrun yüzdelik kısmından kendisine pay çıkartım gibi bir girişim yok.
(bkz: #40677232) şuna istinaden;

(bkz: #40677254) şunu yazmış.

peşinen söyliyelim "üzerine alınma" gibi durum söz konusu değil. zira eleştirel iki entrynin hemen altında yer alıyor bu yorum ki benim girdimin hedef alındığı da açık.

terbiyesizce ithamlarına gelirsek; küfürbaz demiş ama entrysini "sktirn gidin" şeklinde bitiriyor biraz ironik. kimsenin kimseye saldırdığı da yokken olayı bu boyuta taşıma tam bir köylü kurnazlığı ki eleştiri hakaret boyutunda bile değilken böyle ise kimbilir biri hakaret etse iş nerelere gidecek düşüncesi bile evlerden ırak. açıkçası neden bu kadar cinsiyetçiliğe takılmış anlamak da mümkün değil. kendisini eleştirenleri "sevilmemiş olmak" la itham ediyor ama psikolojide genelde bu durum tam tersidir. velhasıl belirttiğimiz gibi sorunlu bir arkadaş hiç öyle mağdura yatmasına gerek yok psikoz durumundan en azından nevroz durumuna evrilmesini dileriz.
Sevdiğimiz dik başlı sert duruşlu yazar ..

Parmaklarına kuvvet kız ne güzel küfürler onlar anladımm.. Çetelere karşı savaşmayı seviyorsun bol şans..

Çekirdeğimizi aldık ailece seni okuyoruz..
Bu nasıl bir seviyesizlik ve hakaret ediş biçimi, anlamadım.
Tanımadığın bir insana nasıl düşüncelerini dile getirdi diye böyle saldırırsın, bi kendine gel.

Bir insanı vasatlıkla suçlayıp bu kadar edepsizliği tek entry de toplamak da ayrı bir inceleme konusu.
hakaretlere maruz kalmış. hakedecek bir şey de yok ki.. istediği ilgiyi göremeyen erkek saldırısı.
https://m.uludagsozluk.com/e/40678059/

Düğüne gitse geline yazacak absolute zero num fakeine bak sen hele...

Çok şükür bugün de muhatabın muhatabı değil yancılarının (dayanaksız atan yancıya yalakalık entrysi de burada isteyen okuyabilir https://m.uludagsozluk.com/e/40517773/)yol yapmasına aracı olmuşuz... nasıl bir kuyruk acım varmış ki haberi bana gelmeden başkasına gitmiş merak ettim bende. Halbuki amacım kimseyi linç etmek falan da değil, tespit ve eleştirilerimi dile getirmekti. Hiçbir entryimde hakaret etmedim, küfür etmedim, buna karşılık refere ettiğim entrylerin birinde bana da küfür edildi. Bunun aksini düşünüp kanuni yollara başvurmak isteyen varsa buyursun, aynı kanuni yollardan geri alacağı reaksiyonları göze alabiliyorsa pek ala.

(Meraklısına anlatayım; bu yazarı tanımam etmem ilgi çekme çabası olduğunu düşündüğüm bir entrysinden dolayı eleştirel bi mesaj attım konu tartışmaya dönüştü ve nick altına taşındı, baktım dengim olabilicek kapasite yok kapattım konuyu daha fazla uzatmadan olay bu. Eğer fazlası olduğunu iddia eden varsa koysın ortaya buyursun biz de öğrenelim. Opus magnum denen yazarı hiç tanımam o ayrı, neyse.)

Çok şükür isotu yeriz sıkıntı da çekmeyiz zira bizim memleketin biberidir, ama ne yaparsak yapalım el skiyle de gerdeğe girmeyiz bilen bilir. Herkes kendi önünden yiyecek, Hadi eyvallah.

Edit: ben hiçbir entryimde hakaret etmedim, sözümün arkasındayım, hakaretin ne olduğunu da en az senin kadar iyi biliyorum. Ama sen eleştiriye katlanamayıp her söyleneni hakaret olarak algılıyorsan o senin sorunun git tedavi ol. Yazdıklarımı da başkalarıyla karıştırma. Kimsenin kimseyle ortak hareket ettiği de yok sadece tesadüf...sen böyle düşünüyorsan o senin sorunun. Kendini nimetten sanmana da gerek yok ayrıca başlığı solda görünce gelip baktım öylesine ve hala aynı teraneler dönüyor iken fikrimi söyledim, sen hakarete yancıların da saçmalamaya başlmasaydı bu iş de bu kadar uzamaz, yancılarının yalakalıkları neticesinde bana da söz hakkı doğmaz başlığın da uplanmazdı, he madem ilgi çekmeye çalışmaktan uzaksın ve bunu sevmiyorsun, yazarsın moderasyona başlığının sola tarafa gelmesi engellenir, hem kafan rahatlar hem de bu konuda ne kadar samimi olduğunu herkes görür.
Editin sebebi, yeni entry ile sola getirmemek istemem hani sevmiyor ya bu arkadaş... zira ben efendice seviyemi korudukça görüldüğü gibi “ulanlar, sktirin gidin” ler havalarda uçuşuyor aöa ne hikmetse kadınlarla konuşmayı bilmeyen ben oluyormuşum, takdir okuyanların artık. Başlığı engelletme meselesine gelince her eleştirildiğinde “o zaman donuzla” diye yaratıcı öneride bulunam birinin başlığının sola gelmesinden mütevellit rahatsızlık çekmemesi için kendi tarzında yapılan bir öneri sadece Caiao.
Dobra bir yazar. Erkek fahişeler tarafından, linç edilmek istenen.
Başlığında sürekli kavga dönmüş yazar. Muhtemelen geçimsiz biri.