Aci gercektir.
Daha bu saatten sonra hayatta kabul etmem.
bende almadım.

gerçi kız arkadaşa verilmek üzere erkek bir çiçekçiden çiçek almışlığım var. ama sanırım konumuz bu değil.
Çok da can sıkılmaması gereken gerçektir. Mutlu olun hatta. Diğerleri alıyor da ne oluyor. Er ya da geç çöp kutusuna dönüyor o çiçekler.
Henüz hiçbir bayana çiçek almamış olmak. Seviyorum kendimi.
kalbini çiçek yapmış erkekle karşılaşmamaktan kaynaklanır. yapınca da bir şey olmuyor gerçi, suya bile koymuyor verdiğin. solup gidiyor.
Henüz birbayandan seni seviyorum sözü duymamak kadar kötü değildir heralde.
Bir bayana çiçek almayı düşünüp fiyatlarına bakınca vazgeçtiğim doğrudur.
Bir erkek için normal olandır. Bana bir erkek çiçek verse manası ne lan bunun diyip kafa atarım.
Ilkokul 5 te sevgilim 14 subatta yapma gul almisti insallah o sayiliyodur.
Bu benim, daha önce ciddi anlamda hiç çiçek almadığımı anımsadım ve bigün çiçek alırsam bunların papatya olmasını istiyorum.
Çok yıprandığım Bi ilişkiden yeni çıkmıştım. Böyle duymadığım hakaretleri bir buçuk senede öğrendiğim, hep olaylı, çok yorucu Bi ilişkiydi. Kendime gelmem uzun Zaman aldı. Ardından ilk defaBiriyle buluşmaya gidicem. Geç kaldım biraz. Suat abi var. Korsan taksici. Onu aradım. 60 yaşlarında şirin mi şirin Bi Adam. Geldi aldı beni. Yanımızda şu Gül satan çocuklardan biri durdu. Suat abi "alıyım kız sana" diye söylemeye kalmadan hüngür hüngür ağlamaya başladım. "Bana kimse Çiçek Almadı ki.. Bak bu sefer de olmıycak dönelim geri" dedim. "Dur benim Bi işim var halledip öyle dönelim" dedi. Gittik biraz. Ben ağlıyorum falan. Suat abi indi arabadan. Kocaman bir demet çiçekle geldi. Üstünde Uğur böceği bile vardı. Sonra "bırakıyım seni Bi kahve iç" dedi. Hatrına o kahveyi içtim. Ellerimde çiçekle masaya gitmem hoş olmadı tabii. Taksici aldı demem üstüne o da hoş değildi. Ama sonradan çok güldüğümüz bir başlangıç oldu. Bi de Suat abiden sonra aldığım ilk çiçekler onun elindendi..
ibretlik ve şaşırtıcı bir durum.

insan cidden sevgilisi olmasada arkadaşına falan da alır. Nasıl sevgilileriniz, arkadaşlarınız vardı sizin.

sevgili için bir sebep olmasına gerek yok içinden gelir alır. özel gün falansa zaten alır. Ancak arkadaş dediğinde ne bileyim doğumgünü, hastalık, işe başlarsın yada mezun olursun önemli veya özel bir günde çiçek alır.

Sevgilinizi ve arkadaş çevrenizi gözden geçirin.
nedenini düşünmekte fayda var.
Bende hiç çiçek vermedim. Bu açığın kapanmasını isteyen bana ulaşsın . Maksat bu başlığı üzerinize alınmadan yaşamaya devam edecek hale gelin
Saksı da sayılıyor mu acaba? Çiçek alamayan sevgilinin çözümü saksıda bulması, aslında fena da olmadı suladım,güneşe koydum falan .çiçek açtı pencerem .Olmuyorsa zorlamayın oldugu gibi kabullenin.
Çiçek alan karının bu saatte burada ne işi var amk.
Çiçek sevmiyorum mesela. Hiç çiçek almamış olsam yine de sorun yoktu. Ama odam çiçek dolu.
evet.
tuzu olmayan gelmesin gençler.
Edit: almışım yav :d
henüz üniversite bitmediyse abartılmaması gereken, normal bir durum.

zira o süreçte illa ki hatun kişilerin çiçeğe nasıl bir anlam yüklediğini idrak etmiş er kişilerle tanışırsınız.
Iyi bari ilerde alininca kiymetli olur.
ben de almadım, bi ezik hissettim şimdi kendimi.
e alsam da ibne gibi hissedecektim. arafta kaldım.
çiçek almak en basit sevgi-ilgi gösterisi olarak kafamıza yerleştiğinden bu kadar bile sevilmediğimizi düşündürür. cidden ya şuana kadarki sevgililerimin hiç mi aklına gelmemiş*
Elbet bir gün çiçek alırsın sevdiğin insandan,
Ama dikkat et!
Solduruyorlar o çiçekler gibi insanı...!!!
Kadınsanız ota böceğe kanmayın.
Erkekseniz dövün ibneyi.
nedenini düşündüm ve buldum benim hiç erkek arkadaşım olmamış o yüzden yoksa kesin alırdım.