bugün

Çok boş bir tiptir. Keşke bu sözleri söylerken yanında olaydım da bir ağız dolusu "Sana ne lan!" diyebilseydim. Sana ne lan milletin giydiğinden. Bir de "kıyamet kopsun" diyor * Orası da ayrı komiklik. Dincilerin yaptıklarıyla kopmuyorsa bu kıyamet, hiç kopmaz. Boşuna beklemesin!
dolaşamaz kardeşim kimse kusura bakmasın ben tramvayda metroda otobüste yada yolda yürürken önümde orası burası açık kadın görmek zorundamıyım ? herşeyin giyimin kuşamında bir adabı var. ne alagavat insanlarsınız be hiç mi kıskanmıyorsunuz eşinizi kızınızı ? kıyamet kopacak sizin gibilerin genişliği yüzünden her ahlaksızlığı normalleştirdiğiniz için kopacak.
2040 a kalmadan kopacak da... isa versiyonu olursa eğer cıbıla laf eden cıbıl cehenneme kendi cennete gideceğini sanıyor ya en çok ona gülerim.
sana mı soracağız lan adabı dümbük? çıkma otur evinde o zaman. zaten oksijen israfından başka işe de yaramıyorsun. siz zaten kıyametsiniz. kıyamet kopacaksa bari onlar yüzünden kopsun, sizinle aynı dünyada yaşamaktan daha kötü bir kıyamet olmaz en azından...
normalleştirin bakalım, yarın öbür gün bacınıza eşinize yolda laf atsınlar da normal karşılayın. modern ve çağdaşsınız çünkü!
lan git badelettir kendini de rahatla ezik, sen kimsin de sana soracağız. madem sana soracağız o zaman yetkili sensin demektir. gücün yetiyorsa engel olsana hadi? yapmanı öneririm çünkü az kaldı sizi öyle bir engelleyeceğiz ki mağaraya kaçınca örümcek ağı da saklayamayacak sizi. badelenmiş ergen islamcı seni. sana cevap verdiğim için utanıyorum, bu sondu muhatap alışım. hadi şimdi naş...

not: sabahtan akşama kadar televizyonlarda kadın programları var. biraz seyredin de her gün başı kapalı kadınların ben müslümanım diyen adamlarla nasıl trenler yaptığını görüp asıl problemin sizin o ortdoğulu beyninizde olduğunu anlayın diyeceğim de nerdee...
kıyametin kopmasını isteyen baskıcı tiptir. cıbıl dolaşmasınlar demiyor kıyamet kopsun diyor.
Çocuk tecavüzü, kadın cinayetleri gibi durumlarda sesi çıkmayan tip götelektir.
Adaletsizlik karşısında susup kadının kıyafetini sorun eden alagavattır.
bu kadar şerefsizlik, hayvana, masuma eziyet edilirken, kul hakkı yenirken, çocuklar, bebekler, masum canlılar katledilirken, tecavüze uğrarlarken, kadın, doğa, hayvan, çocuk düşmanlığı varken, hırsızlık, yalan, dolan, iftira, fitne fesat, masumu ezme, insana kıyma, bombalama varken kıyamet kopmayıp, sırf cıbıl geziyorlar diye kopacaksa kıyamet, o kıyamete de yazıklar olsun...
bu düşük iq'lu sapık çöl zibidilerine göre ülkenin ve dünyanın tek derdi çıplak dolaşanlardır.
bu iq'su 3-5 arası olan yaratıkların tek dertleri çıplaklardır.
çünkü akılları fikirleri bel altındadır, çıplaklıktadır, çünkü cinsel açlardır.
neden ahlaksız (!) batıda şu an bombalar kıyametler kopmuyor da, hiç çıplak dolaşılmayan ortadoğuda kopuyor kıyamet acaba...
sizin gibi beyinsizlerin olduğu her coğrafya kıyamete, cehenneme, bataklığa dönmeye mahkumdur.
(çırılçıplak, donsuz, külotsuz dolaşanlar hariç, dünyanın hiçbir yerinde, en laik ülkesinde bile böyle dolaşamazsın.)
Sanki bu devirde ortaya çıktı cıbıl dolaşanlar dedirten tiptir.osmanlıda carşaflan dolanıp genel evde çalışanlarda vardı.
Kıyamet gelse de kopsak.
Çocuklara tecavüz edilirken bunları demediniz. Üstüne üstlük bir kereden bir şey olmaz bile dediniz.
Kıyamet kopacaksa bu yüzden kopsun. Ben isterim.
Suç tek taraflı değildir. Erkeğimiz ne ki kadınımız ne olsun; kadınımız ne ki erkeğimiz ne olsun? Normal giyimli hiç kimseye laf etme hakkımız yok. Teşhircilik yapanın da kendi bileceği iş. Az biraz mahcup ve edepli olunca incilerimiz dökülmez. Delikanlı olalım: Erkeğimiz ve kızlarımız kendine yakışan şekilde davranmalı. Türk insanı buna lâyıktır. Güzellik içimizden nur çehremize yansımalı, ak alnımız kara çirkefe bulanmamalı.