1. 1.
    on birinci nesillerden de iyiler çıkıyor. hoş gelmiş.

(#38370625)
    -1 ... true
  2. 2.
    https://m.uludagsozluk.com/e/38734278/

Helsinki'den budapeşte'ye, kazan'dan tokyo'ya, bakü'den istanbul'a bircok bilim, fikir adami ve aydının uzerinde konuştuğu ideayi tek basina ulu sözlükte çürütmüş be helal olsun, hem de yaklasik 1-2 dakika uğraşarak.

Iste sozluge boyleleri lazım.
    ... aquila non capit muscas
  3. 3.
    güzel yazar.
    sözlüğe neyse ki entelektüel birikimi olanlarda geliyor da biraz gönlümüz açılıyor.

bu arada hepsini olmasa da YAZILARINI mümkün mertebe okudum. esprili yazılarda yazarak katkısını genişletmiş. yazılarından beğeni vermediğim varsa unuttuğum içindir kırılmasın. güzel yazılarına DEVAM ETMESi DiLEĞi iLE.

sağlıcakla.
    -1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Acınası bir insan. Bu salağın hayatını tahmin edebiliyorum. Muhtemelen, asosyalin teki. Ateist. içinde bir şeyler var ama bunu açıklayamıyor gerçek hayatta. Ya arkadaşı yok, ya da bu düşüncelerini açıklasa yalnız kalacak iyice. Haliyle en kolay yoldan işi götürüyor. Bir sözlük hesabı aç, nick inin arkasına gizlen ve nefretini saç. Bu elemanın yaptığı tamamen nefret kusmak. Anasını mı sikti müslümanlar bilmiyorum da bu kadar nefret ne zaman oluştu sende dostum. Her entrysi dine yönelik hakaret entryleri. Üzülüyorum bir yandan da, asosyal olunca böyle nick'in arkasına gizlenerek sahte bir tatmin yaşamak zorunda kalıyor insan. Seni siken tüm müslümanlar adına özür dilerim yine de. Umarım kanaman geçmiştir.

crux ansata
    ... calcio