bugün

Sabadell, Barselona, Katalonya), Forvet veya orta saha mevkisinde oynayan ispanyol futbolcudur.
bu arkadaşın bir de buddy'si vardı isaac cuenca isminde.. hep la masia ürünleri.. gidip krasic'i alacağına al bunlardan üç beş tane, illa ki biri tutar..

tanım: iyi topçu..
Bu sene porto da kiralık olarak ortalama bir performans ortaya koyan kanat oyuncusu. Porto bunu 8 milyon euro ya satın alır Barça dan. Bir dahaki yılda bi yerlere okutur 20 milyon euro ya.
Olay Tello da değil olay Lionel Messi de bitiyor.
ispanya kral kupasında levante karşısında 3 gol atan.
maç levante lehine 1-0 iken kendimi avutuyordum. bak barça da yeniliyor galatasaray da elazığ a yenilebilir diye.
sonra bir baktım 1-4 barça lehine sonuçlanmış maç.
biz de niye tello yok.
ya da biz de niye saha yok.
bugün levanteye karşı hattrick yapmış futbolcu.gollerin asistlerinide messi yapmıştır.*
2014-2015 futbol sezonunda tottenham veya liverpool formalarından birini giyecek wf.
yıllar önce, koşuşuna, yürüyüşüne, tipine futbol asla yakışmayan, ancak şimdilerde oturmaya başlayan, aynı zamanda tip olarak ta baya baya yakışıklı olduğunu farkettiğim barcelona kişisi.
içine güiza kaçmış olan futbolcu.
mourinho'nun sigortası.

sahada kaldığı her an, real için avantaj.
bugün en önemli sınavını vermekte olan la masia öğrencisi. kaydırma yapacak gibi.
sabri > tello.
21.04.2012 el calssico maçına göre yorumlarsak kazmanın önde gidenidir.
az önce sabri'ye selam çakmıştır.
21 nisan 2012 fc barcelona real madrid maçında saçma sapan şeyler yapan futbolcu. sol çaprazdan girip açı darken sol ayağı ile gol atmaya çalışmalar, bomboş pozisyonda topu dağlara taşlara vurmalar. kariyerinde unutmak isteyeceği maçlardan biri olacak gibi.
ben hiç bir futbolcuyu oyun stili olarak luis figo ya bu kadar benzetmedim.

önümüzdeki 10 yılda oynuyor olduğu için maç izlettirebilecek futbolculardan bir tanesi.

(bkz: rezerved)
büyük bir yeteneği yine barcelona küstürmezse * sık sık maçlara çıkabilecek kalitede bir oyuncu. tabi tecrübe kazanması şart.

(bkz: rezerved)
(bkz: rodrigo tello)
artık ilk maçların heyecanı ve kendini ispatlama duygusundan mıdır bilmiyorum ama 4-5 maç kendisini izlemiş birisi olarak oldukça bencil bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. hızlı ve teknik bir oyuncu ama güçsüz. ve yine bence çok gereksiz kahramanlıklara kalkışıyor. mesela topla 3-4 kişinin arasına girmeye falan kalkıyor ve topu genelde bu şekilde eziyor. yine de üst düzey futbolcu olacağı şimdiden belli. hatta kendisinden daha önce formayı kapan isaac cuenca yı artık geçtiğini rahatça söyleyebiliriz.
barcelonanın alt yapısından yetişen, ileride çok can yakacak genç futbolcu.
barcelona'yı en az 30 milyon euro'dan kurtarmış genç yetenek. düşünün oynadığı bölgeye transfer yapmak istese takımı ne kadar para çıkacaktı kasasından. altyapıdan çıkan oyuncunun yararlarını bir kez daha gözümüze soktu barcelona.
barcelona'nın sistemini değiştirecek futbolcudur. daha çok dribbling yapan barcelona'nın en önemli yapı taşlarından birisi olacaktır.
kendi tarzını yaratan bir topçuya benziyor.
barcelona'nın alt yapıdan yetiştirdiği başka önemli isim.
sol açıkta ancak faul yaparak durdurulabilen; hızlı ve çok yetenekli; ispanyol vatandaşı, katalan futbolcu. umutluyuz kendisinden.*

ayrıca kendisi 1.78 boyunda.

görsel
görsel

edit: şu aralar daha çok forvette oynamakta.