bugün

"yıllarca bizi ezdiler. uçurumun kenarında durduk, ittiler. yere düştük, vurdular. ağladık, güldüler. ama artık yeter! çocukluğumuzdan beri her bölüm sonunda yaşadığımız elem yeter. dünyanın bütün coyote,sylvester, tom sevenleri birleşin! road runner'a, tweety'e(en gıcık olduğum budur), jerry'e(yoksa bu mu? zaten bi fareyi neden sempatik gösterirler anlamam.) karşı coyote'nin, sylvester'ın, tom'un yanındayız. warner biraderler duyun artık sesimizi! sizin kuş, sıçan sevginiz yüzünden kaç nesil heder oldu haberiniz yok! siz hiç mi çocuk olmadınız lan?! ayıp olum bu yaptığınız! yarım dakka adam olun, ayar etmeyin bizi!.."

manifestosuyla ortama dalmış dernektir. hayırlı uğurlu olsun...
road runner, tweety, jerry sevenler derneği ile itilaf halindedirler. yaşasın kötü adamlar.
coyote gibi müthiş icatları olan bir bilim adamının kötü gösterilmesi, genç zihinlerin uyutulmasıdır. bir de aşk-ı memnu vardır ki konuyla alakası olmasa da her yerde karşımıza çıkabilir.
daffy duck hariç(ona hususi dernek açıcam çünkü. ördeğim benim) bütün hayattan istediğini alamamış gariban çizgi karakter sevenleri kendi çatısı altında görmekten mutluluk duyacağını az evvel açıklamış dernektir. evet derneğin kendisi açıkladı. ne de olsa that's all folks!
bunlar tecavüzcü coşkunu, nuri alço'yu da sevenlerdir. mutlu şiddet düşkünüdürler fakat malesef doyamazlar hep iyiler kazandığı için.
acme nin sponsor olduğu dernektir. yoksa o kadar tnt, o kadar alet edevat nereden gelecekti? *
tom derneğin manevi lideridir.
gargamel de katılırsa şayet ben de varım dediğim dernektir.
'2009 aidatları yalan mı oldu?' derneği... ses seda yok.
aidat olarak herkesten birer sıçan, kanarya veya hızlı koşan kuşumsu istenen dernek. yakalayıp getirin hadi... hehehe ironiye bak...
üyelerinin aidatları ödememesi nedeniyle yaklaşık 4 yıldır faaliyetlerine ara veren dernek.

Bu süre içersinde meydan road runner, tweety ve jerry gibi götoğlanlarına kaldı.

Eğer görev verilirse özel ekibim ve acme sponsorluğuyla road runner operasyonunu gerçekleştirebileceğimi belirtmek isterim.

gerekirse o büyük kanyona kendimizle beraber road runner ı gömeriz. Yeter ki üstad coyote nin kanı yerde kalmasın.

Bu arada unutmadan karavana sam e de selamlarımı iletiyorum. Saygılar.