1. 1.
    anlık yapılan aşı sayısını gösteren site.
    -2 ... peacekeeper
  2. 2.
    an itibari ile 210.000* kişiye kovid19 aşısı (bkz: covid19 aşısı) ... yapıldığını gösteren sitedir.

link: https://covid19asi.saglik.gov.tr/

rakamlar doğruya sevindiren sitedir.

ekleme: her dakika 1000-1200 kişiye aşı yapıldığını söyleyen site.
    1 -1 ... teksin61
  3. 3.
    ilk güne göre gayet hızlı gidiyor. yeni siparişlerle birlikte sayı hızlı bir ivmeyle artacaktır şüphesiz. birkaç aya bu iş biter.

bu da böyle bir entry'dir.
    2 ... tacettin limoncuoglu
  4. 4.
    Beklenen gün geldi. iyi gidiyor iyi.
    2 ... hipostil
  5. 5.
    benim gibi, sağlık bakanlığının açıkladığı rakamların hiç birine güvenmeyen biri için, oradaki rakamlar da pek inandırıcı gelmemektedir.

link ilk açtım 218.324 rakamı vardı, bir dakika sonra f5 e basıp refresh yaptım, sayı 218.010a düştü. 10 saniye önce refresh yaptım 220.780e çıktı.
    2 -6 ... toyboxtan cikan oyuncak
  6. 6.
    238.825 kişi aşı olmuş.
    1 ... daimondblue
  7. 7.
    Harama bulaşmış müslüman sayısını anlık gösteren sitedir. (bkz: covid aşısı haram)
    ... cincinnatus
  8. 8.
    yaz ordan 5 milyon aşılanan ve iyileşen hasta sayısı .
    -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  9. 9.
    +1 olarak listesinde yer aldığım site ilk izlenimlerimi iletecek olursam her aşıda olduğu gibi hafif bir yanma ve 1 2 saat sonrasında kol ağrısı başladı. Şu anda 4. Saatindeyiz biraz ateşli gibi hissediyorum, Vücudum yanıyor gibi ama ateşim yüksek değil. Eklem ağrısı olabilir ilerleyen saatlerde biraz kırgınlığım var... şimdilik söyleyeceklerim bu kadar ve ayrıca öyle söyledikleri gibi çince konuşturmuyor, çok büyük heveslerle aşı olmuştum oysa...
    3 ... dostoyusev
  10. 10.
    aşıyı oldum saat 14 gibi.. saat 16 da hafif bir titreme ve baş dönmesi olunca su , meyve suyu, tatlı kek, tuzlu kraker yedim.. şu an çok iyiyim.. yani aşı olanlar bol sıvı alıp bir öğün fazla yesin.
    2 ... mkezer56