bugün

küçükken topu ali samiyen'in inşaatına kaçmış yobaz fenerli yazar.
fanatik fb li olmasına rağmen, iyi yazardır.
canı sıkılmış yazar, tek tek başlıklarını canlandırıyor. ilgi bekliyor, bir ucundan da biz tutalım.
(bkz: yılmaz fenerbahçe askeri)
fenerbahçeli olması ile gönüllerde yeri sağlam olan yazar.
(#18895490) uçan tekmeyi çarpışma! olarak nitelendiren yazar.

bi yönüyle haklıdır aslında; nani'nin krampon çivileriyle arbeloa'nın kaburgaları çarpıştı neticede.
(bkz: #18925008)

şahsıma "troll" diyen zırtto.

kendisini eshefle kınıyorum.
(bkz: fatihintakendisi jackbauer orjinaldeli lisaann) şu listede olmamasına şaşırdığımız fenerli yazar..
kral fenerlidir. baktı paul sahilleri adam olmayacak, o da troll göstergesini 240'a dayadı! yerseniz oğlum!
nedendir bilmiyorum, kendisini her gördüğümde çocukluğumuzda fatih diye bir arkadaşım vardı bana o'nu hatırlatan coto.

8-10 yaşındaydık, mahallede futbol oynardık, o fenerbahçeliydi, göt kazmaca oynardık, muçi oynardık, saklambaç oynardık, pandik atıp kaçmaca oynardık, o hep yakalanırdı...

başkaları yarım saatte 2 pandik yiyorsa fatih 10-12 defa yiyordu, aslında zeki çevik bir arkadaşımızdı.

geçen gün üçyolda ilerliyorum, tuğba kuruyemiş'ten çerez aldım. arabamı park ettiğim noktaya ilerlerken bir ses duydum,

"arshil arshil dur bekle arshilllllllllllll" döndüm arkamı, kim bu münasebetsiz diye tekme tokat dalacaktım.

bir baktım bir canlı türü, koşarak yanıma yaklaştı, memeler önden geliyor.

derken hatırladın mı beni dedi. hatırlamamıştım. beraber göt kazmaca oynardık çocukken hatırladın mı beni dedi.

koşarak uzaklaştım ordan, eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum, odamın kapısını kitleyip, ağladım.

ve evet hatırlamıştım, bizim fatih böyle tövbe estağfurullah ipne olmuş, travesti olmuş, değişik bir şeyler olmuş.

o yüzden teşekkür ediyorum cotodelascığıma, beni her defasında küçüklük anılarımı yaşatmama sebep olduğu için.
önüne gelen galatasaraylı yazarın karmasına aklınca laf çakan ama kendi karmasından habersiz olan fenerli yazar kardeşimiz

tencere dibin kara seninki benden kara amk..
şebekleri başlıgının altına toplamayı çok iyi beceren renktaş yazar.
mahkeme tescilli şikecispor taraftarı bir yazar. allah acil şifa versin.
yine tutuşmuş bir şekilde galatasaray'a saldıran fenerli kardeşimiz

terim gece rüyana da giriyor mu lan doğru söyle?

hahahahahahaaaa..
galatasaray bu yazara bunları yazdırabilmiştir (#18977948) gerçekleri görmene çok sevindim.
şikebahçe, hırsız, çamur, fener rum patrikanesi gibi isimlerin fenerbahçeye neden yakıştırıldığı sorusunun ispatı olabilecek fenerbahçe taraftarıdır.
(bkz: #18970894) dil bilgisi ve edebiyat ders saatlerinde sözlükte vakit geçirmemesi gereken bir yazar itikadimce.

çok değil ama birazcık olsun anlamak için çaba gösterebilmeli insan.

he kasıtta bulunduğu gibi "erkeklerden hoşlanan" bir ademoğlu değilim. ama gene de belirtmek isterim öyle bir adam olsaydım dahi kendisinin pek şansı yoktu karşımda. boşuna öyle "ben pasifim" diye koşturmasın her yanlış anladığı adama,

iş alır başına sonra, yazık.

kalsın sağlıcakla.

ek olarak; "burak yılmaz iyi bir futbolcu" demek ile "burak yılmaz gibi futbolcum olsun" arasında çok fark olduğunu anlamak lazım.
karması kıllı lopez olan ucube fenerli aynı zaman da bi de çirkef ki aboowwwwww.
kral adamdır. lan oğlum kimin tavuğuna kışt demiş bu herif! gidin keyfinize bakın takımınız tur atlamış!
(bkz: bi dağılın ulan)
en sevdiği şarkı düriye nin güğümleri kalaylı olan yazardır.

ara ara rüyasında beni de görmüşlüğü vardır, geçen gün ben de gördüm, coto'nun yeğeninin sünnet düğününde düriye nin güğümleri kalaylı şarkısı eşliğinde karşılıklı göbek atıyorduk.

edit : coto uyardı, dürüye değil düriye olacak. nasılda biliyor köftehor ehehe
trollük yapmaya çalışan fakat beceremeyen yazardır.

ilgili entrysinde sol bek olarak seri bir oyuncu isterken ön libero olarak siki büyük bir topçu istemiş yazar. sebebini bilemeyiz tabi.

nick altıma pislemeye devam eden tescilli şikecispor taraftarı bir loser.

alex de souza ile ilgili yazdığım bu entrynin neresinden isyan çıkarın, takımı desteklemeyin anlamı çıkarmış anlamak çok güç. bana zeka geriliği yaşıyor demesi de ironik.

bir galatasaraylı olarak saygı duyduğum tek fenerbahçeli olan alex'in gidişi daha doğrusu şutlanışı sonrasında hiç birinin ses çıkarmamasınaydı benim lafım. gerçi kadın erkek olarak ayırmıştım bunları. süper zeka arkadaş kaçırmış olsa gerek o bölümü de.

alex süper lig'de 4 defa asist kralı, 2 defa gol kralı ayrıca fb'nin şl'de çeyrek final oynadığı sene yine asist krallığı yaşamış birisi. bu saydıklarım "en"leri. bir de "ilk"leri var, hem de çok fazla var. hepsini bilmiyorum. ancak fenerbahçe tarihinin yazıldığı kitaplarda adı sık sık geçecektir yıllar sonra. alex futbolcu olduğu kadar adamdı da. zannedersem diğer takım taraftarları tarafından nefret edilmeyen tek fenerbahçeli'ydi. fenerbahçe'de oynadığı için kıskanılan tek futbolcuydu.

8 sene sonrasında fenerbahçe taraftarı da gereken hediyeyi vererek onore ettiler alex'i. heykelini diktiler. dünyada taraftarların efsane ilan edip heykelini diktikleri kaç tane futbolcu var? çok yok. alex buna layıktı ve dikildi. sezon başından beri adam gibi forma şansı bulamıyordu, heykeli dikildikten 15 gün sonra kadro dışı bırakıldı, sonra da sözleşmesi fesh edildi.

hepimiz yaşananları gördük. alex'e bunu reva görenin "doğru mu samet" rezaletini canlı olarak izledik. anons olayında maçı izlerken "lan acaba doğru mu duyuyoruz" diye birbirimize baktık ekran başında. sonra taraftara çıkıp "kıçınızı yırtmayın" diye azarlayınca lanet olsun böyle adama dedik. aslında şike olayından sonra bunlar pek de şaşırtıcı olmadı. yine de kabul edilemez şeylerdi ama ne oldu? fenerliler bunu kabul ettiler. bu adamı heykelini diktikleri adama tercih ettiler.

arkadaş niye isyan etmiyor anlamı çıkarmış yazdıklarımdan, öyle bir şey demedim ama dediğimi farz et. vefa, onur, haysiyet o kadar geri planda ki bunlar için isyan etmeyi, protesto etmeyi bile akıllarının ucundan geçirmiyorlar. alex ile yazdığım bir entrye adını vermek istemediğim başka bir fenerli gönderilmesi gerekiyordu gönderildi diye mesaj attı bana. o'na söylediğimi bu arkadaşa da söylüyorum. alex filan fazla size. aykut'lara, aziz'lere layıksınız. beter olun.

ayrıca bir gsli olarak eski fenerbahçeli oyuncuyu bunlardan daha çok savunmama rağmen şu cümleyi kurmuş.

boyle kafada adamlar futboldan falan bahsediyor lan iste... ulkemizin oncelilkli sorunu bu tip adamlarin futboldan temizlenmesi olmalidir aslinda.

vay koçum benim vay.
GS'li yazarlara sürekli şuh, cilveli kahkahalar attıran yazar. Ne yapıp da bu kadar zevklendiriyor merak konusu.* Özlemle geri bekliyoruz kendisini.
burda aklınca bana laf sokmuş yazar (#19090064) abdullah öcalan galatasarayı tutuyor dıye galatasarayı pkk takımı gibi refarans eden çoluk çocuktan biridir bu arkadaş merak ettim yaşınkaç senin çocuk ?

neden -500 kıllı lopez oldugunu anladım.
güncel Önemli Başlıklar