bugün

yazdıkları yazılar, uzun zamandır yazmaya vakit ayırmamak bencilliğine düştüğüm şiirlerime geri dönmemi sağlayan yazandır. Çektiği acıları edebiyat makinesinin sonsuz sınırlarında insanı hayrete düşüren mısralara dönüştürmeyi başaran bir insandır kendisi.

Aslında bu başlığı ben açacaktım ama açmayı unutmam akabinde açamadım. iyi yazmalar diliyorum.
Yeni bir yazar arkadaşımız. Sag olsun oylama konusunda gayet cömert davranıyor. Kendisine keyifli bir sözlük deneyimi diliyorum.
Oku oku bitiremedim yazarı.
50 tane entirisi var neyini bitiremedin.
Yazmaktan çok okumayı seven bir yazar bence...
günleri bırak aylardır entry girmeyen yazar.

arada okumaya da vakit ayırmak lazım tabi.

ayrıca içimi dışımı benden iyi bilmektedir,

daha fazla güvendiğim bi yazar olmadı henüz.

vakit bulduğunda iyi yazmalar efenim.
nerde olduğu merak konusu olan yazar. kaç haftadır yazmıyor. Sözlükte düzenli olarak konuştuğum tek kişidir kendisi.
keşke birkaç saatliğine de olsa geri gelse de dertleşsek yazarı. insan özlüyor doğrusu. iyi çalışmalar *
bu gidişle yeni üniversite sınavında birinci olacak yazar. arada bir şu testleri bırak da hal hatır sor sayın cordellia.. başarılar *
Maalesef 11. nesil silik.

ilk olarak Melankoliden öleceğim bir gecede ansızın mesaj atmıştı bana 1.5-2 yıl önce. çok konuştuk, çok dertleşttik ve zaman geçti şu an silik. Ve gitmesinin sebeplerinden birisi de şu kıytırık ulusözlük trollerinin içine ettiği sol frame. Gel de sinirlenme.

Ulu'nun bana kazandırdığı en güzel insanlardan. Sınavında amacına ulaşır umarım. *