bugün

Dişlek ve dik omuzlu bir kadın resmedilmiş.
güzel çalışma.
Hahaha 31. Ergenler kadinin giderini oyluyorlar.
Anlamam aslında ama çok sert geçişler inişler çıkışlar vs var. Omuz mesela. Daha öpülesi olabilir.
Boşandıktan sonra Brad pitt ten kafa yemiş angelina jolie portresinin ressamıdır.
omuzu sakat bir kadın resmedilmiş.
arkadaşlar bu zevzek değerlendirmelerinizi alıp lütfen şurada boş yapın

(bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları)
te allam.
çizimlerini ve tekniğini orijinal bulduğum ve beğendiğim bir yazar. kendisine çizim tarzından dolayı genel mitolojik figürleri de kullanmasını tavsiye ederim, ayrıca edvard munch gibi bir boyama biçimi de deneyebilir. uygun çünkü.
Bana resimlerini hediye etmesini istedigim yazar ölünce resimlerini iyi bir paraya okuturdum.
selametlendim.

görsel
Size sanat yaptım.
Afiyet olsun.

Daha bitmedi, daha değil.

görsel
(bkz: oyş)

Bu senmisin gız?
lan sanatını yediğimin gızı ya..

ööfff..
Memesini biraz açsaydin çok begenilirdi.
görsel
asuman krause'ye benzeyen kadınlar çizen yazar. çalışmaları güzel bence devam etmeli.
rezalet resimler çizen sanatçımsı. o ne be!
Hala

görsel
Kadın yılanlığını anlatan realist bir çalışma olmuş, tebrikler.
görsel
Kime niyet kime kısmet dememe sebep olan yazar. Neyse sezar ın hakkı sesar a gibi bi durum olmuş. Ben en iyisi sesar ın hakkını sesar a vereyim. Mütevazi bir arkadaş ama ben kötü biriyim. Sağlıcakla kal.

Anımsatan yazar. Kıps.
şimdi mevzunun öncesi için:

https://www.uludagsozluk.com/e/37120054/

aynı kurumla, bir yöneticilik pozisyonu için görüşüyorum. bir zaman önce demiştim size, idealizm bitti benim için. buralarda içinde iyi eğitim verilen yerlerde, zalim insanlardan nefes alınmıyor. yirmi çocuğa ana dili gibi ingilizce öğrettim diye alnimin akıyla çantamı alıp gidebilirim artık. bir gün anne olursam, çocuğumu bilimsiz, vizyonsuz örgün eğitime ve vasıfsız, karanlık öğretmenlere harcatmama fikrim bir kez daha pekişti.

o kadar kötü ve ahlaksiz şeylere şahit oluyorum ki, hayatta sizin gibi insanlarla bir arada olmaktan daha huzur verici bir şey olmadığına karar verdim. kötüyü düzeltmeye çalışırken parçalanmaktansa, iyinin yanında daha güçlü olmak gerekiyormuş.

dualar sineğe.
Ya delisin sen ya şapşal.
2 senede bir kovulan ya da ayrılan mümindir...
Yanlış boyutta almışım bu tuvali, aylar sonra zaman yarattım. Bi de böyle deneyim.

görsel
küfür ederken sansürlemiş.

(#41563251)

görsel