bugün

kış günü giyilen yaz ayakkabısı..
ey gençler hepinizin böbreği,ayak yapısı etkilenecek marka merakından..
ABD' de çöpçülerin bizim burda zenginlerin giydiği saçma bez ayakkabı
bir modelini 41,5 numara giyerken diğer modelinde 44 olmadı 45 e mi baksam acaba denilebilen ayakkabı markası. nike dan aldığım her 42,5 numara ayakkabı ayağıma garantili bir şekilde uyarken bunda bi ayar tutturamadım gitti.
yıkanınca pek bir temiz olur bunlar.
tabi 0932482098402 yıkamadan sonra siyah'ı kömürümsü bir renk alır.
(bkz: aşırı derecede sevimli bir şey)
Çabuk eskiyen rahatsız bir ayakkabı. Ama herkesin evinde en az bitane vardır.
ayak serçe parmağına garezi olan içi beni dışı seni yakar tabirini uygun gördüğüm. dünya parayı sadece ismiyle götüren düz taban rahatsız ayakkabıcık.
adıyla parayı götürüyor. öyle rahat bir ayakkabı değil ama farklı isimlerle sürekli çakması üretiliyorsa bayağı bi satıyordur heralde.
bi kere babam parası cok az oldugu için almıstı.herkes nike adidas ayakkabı giyerken bezden ayakkabı giymenin sikiliğini çok iyi bilirim. şu an dünya kadar param olsa bir tane almam , giymem
Bez parçası.
benim bir türlü vazgeçemediğim ayakkabı serisini aldım hala doymadım.
sahteleriyle beraber herkesin ayağında ve evinde olan marka.
üç bantlı ve normal ayakkabı tarzında olan one star koleksiyonundakiler iyidir hoştur candır fakat bezlere harbiden o kadar para vermeyin yazıktır günahtır hadi verdiniz laf dinlemediniz bari beyaz almayanlardan olun bir farkınız olsun.
90 lı yılların sonunda 2000 lerin başında "süper top oynanıyo lan bunlarlan" gazıyla alıp okulun beton sahasında geberene kadar top oynadığımız ayakkabılarımızdı, tabi bunları pazardan çok ucuza alırdık, sonra nolduysa emoların dejenere gençliğin amblemi oldu.
can sever.
taraklı ayaklar girince içerisine, yanları dayanamaz patlar. bez ayakkabı modelleriyle nam salmış marka.
gelmiş geçmiş en piyasa ayakkabı en alakasız kişilerde bile var bundan.
(bkz: parmak arası converse)
tırnak batması problemleriyle boğuşan, düz taban biri olarak şunu söyleyebilirim ki; giyebildiğim tek ayakkabı. üsteliik uzun süre de gidiyor. 8 yıldır giydiğim convers'im var. adı emektar, kırmızı. lise hayatım boyunca inatla hergün giydim. mezun olalı üç yıl oldu. hala haftada bir iki gün giyiyorumdur. bana mısın demiyor.
asla vazgeçemediğim ayakkabı markası.
ne giyersen giy converse başka ...
dünyanın en rahat ayakkablılarından biri lakin pahalı. gerçekten pahalı çünkü yaz sonu 60 70 tlye alabileceğiniz converseler şu an 110 tl.
yalnızca metallica modelini almış olduğum garip şey (bkz: ne desem bilemedim)
bez parçasına verilen boşa para.
bir de hava sayılıyormuş, hiç hava olsun diye giymedim.
ama çok şık modellerinin olduğu bir gerçek. * * *
bu aralar ac/dc'nin siyah'ına taktım, çok hoş.
en son çıkardıkları yazlık tanga modelleriyle dumura uğratan markadır. *
Yıllar önce babmın aldığı ve hiç beğenmediğim ayakkabı markasıdır. Şimdi ise ayaklardan çıkmıyor. Neredeyse dedelerimizin giydiği mesin yerini alacak konuma geldi.