bugün

yazık la kimin dopuysa yazarı. footballa meğili, dopluğundan kaynaklı yazar. alenen swh.
an itibariyle antalya semalarında olan yazar. dop mop, iyi adam vesselam,kimsenin elini sürmediği netbooku.tamir etti sağolsun. yarın da iki senedir nicke yalvarıp da boyatamadığım salonu boyattırmayı planlıyorum. *
saat 15ten önce kalkmayan sefa pezevengi yazar.
9. evlilik yıldönümünü kutlayan dop yazar.
bursa baharda başkadır zirvesi oluşturup başlıkta entrysi olmayan yazar. çaylak da olmuş acaba neden.
serena williams gelse ve sevişelim dese; korkarım, raketini alırım, kaparım kapıyı yüzüne, o nasıl bacak arkadaş öyle, deli yatıyorsa bir de düşerim, düşlerimin içine yatağın kenarsından.

hayvansın serena, git sikletinde biriyle seviş, usain bolt süper çocuk derim.

derim de anlar mı ey raketine çaput bağladığım.
kapanmayan avuc icim.
(#21387433) yaşının kaç olduğunu merak ettiğim saçmalamış yazar.
git kumda oyna sen ya.
yazık la kimin dopuysa. kime panpa kime yarim diyeceğini şaşırmış dop yazar.
6. nesil atarlı çıtır hatun.
nice senelere kanka mutlu yılların olsun...
Iyiki dogmus olan yazar.
hepii de börtdey tu yu hepii de bört deey tuu yuuu. 35 senelik dopluğunu geride bırakarak, 36 dopluk senesine girmiş yazar.
Nice seneler olsun mirim.
Mutlu yıllar.
doğum gününü kutladığım yazar.
7/ 24 şamata peşinde koşan, kendisiyle aynı düşünceleri paylaşmayanlara mesafe alan tutumundan ötürü memcoş ve birkaç yazarla birlikte kendisini kınayıp donuza eklediğim yazar.
diliyorum ki herkesin kendisi gibi non stop şamata yapması gerekmediğini anlar. sözlük hepimize yeter öyle ki: şamata yapana da yapmayana da...
nickime benzeyen.
iSiM YAPMAYA GELMiŞ VASAT TROLL.
aynı fabrika'da çalışma ihtimalimin yüzde 50 olduğu yazar. belki kendisiyle tartışmışımdır, belki bana işi düşmüş de ben yapmamışımdır. bilemiyorum çok gerginim.

yazı mı tura mı? *
büyük bursa zirvesinde tanıştık. ben beğendim evlenme teklif ederse kabul ederim diye düşünüyorum.iki tane cocuk ideal olur.*
Baba...
Basligi uzun sure okuyamayıp kola, koca, ocak vs binbir türlü okuyarak basligin hakkini vermiş olmam cokacayipsey gercekten.
çokta kasıntı bir şey bu.

geçen buna bir entryde mesaj attım bana dönmedi.

lan ulu sözlük bura herkes dönecek bana.

akıllı ol yazar. *
yumurtaya dönmeyen yazarın hali nice bilir misin ?
http://www.youtube.com/watch?v=xhfAQLELKNQ çok fazla.