bugün

gençlere şans tanıma vakti geldiğinin göstergesidir.
dk: 85
çıkan oyuncu veli satanist ve oyuna dahil olan genç oyuncu windigo. *
gaylik kapısıdır. geçersen ibne derler mazallah. aman dikkat seviştiğim kızlarla piyasa yapayım derken ahmet yıldız ölmedi nin bir numaralı adamı olma.
(bkz: hacı şakir sendromu)

(bkz: fazla osbirin yan etkileri)

Gerçeğe tam olarak yansıyanı ise;

(bkz: bakkala sabun yazdırmak)
(bkz: otuzbin kadınla nasıl birlikte oldum)
(bkz: ibnelik loading)
3 yada 6 ay yapma görürsün tiksinme mi...
kişinin kendisini ilgilendiren zımbırtı.
(bkz: çok da skibbe)
benim askerlik rahattı, girdim albayın odasına baktım lolo yapıyor, indir o elini dedim... ha ne... evet, penisin pörsümesi olayı. çok fazla abartmamak lazım tadında bırakıcan baba, tekrar baktığın zaman canın çeksin. ha ne diyordum, bizim bölük komutanı beni çok severdi, kızımla evlen dedi ben istemedim.
mümkün değildir. böyle bir durum için ya 24 saat kerhanede bulunmak ya da osuruktan bile kalkan bir mideye sahip olmak gerekir.
100000000 kere sevismisimdir bıktım artık. zaten bizim karsı da oturan seyhte her gece 100 kere cinsel iliskiye giriyor.

tanim: dupeduz yalandir. 30undan sonra gay olmanin on kosuludur.
Doygunluk diyerek üstü örtülen psikolojik bir durum olabilir. Yönelim farklıliğı da olabilir.
imrendiğimiz durumdur.
dört bir tarafı hatunla çevrili kişinin içinde bulunduğu durum. bacaklar, göğüsler sebil olmuş, teneffüs edilen havada ağır bir kadın kokusu var.
tam olarak içinde bulunduğum ortam bu şekilde. nereye kadar diye soruyor insan. daha ne kadar sevişebilirim ve içimdeki o pompacı görünümünü almış küçük çocuk daha ne kadar dayanabilir bu iniltilere.
kadinlari böyle adlandiran, bu karilarin ve kizlarin degerini bilmeyen abazanlarin birdenbire yasadigi bolluk karsisinda afallayip ami götü dagitmasidir. hic tavsiye edilmez.
reklam kokan hareketler bunlar.