1. 1.
  dört bir tarafı hatunla çevrili kişinin içinde bulunduğu durum. bacaklar, göğüsler sebil olmuş, teneffüs edilen havada ağır bir kadın kokusu var.
  tam olarak içinde bulunduğum ortam bu şekilde. nereye kadar diye soruyor insan. daha ne kadar sevişebilirim ve içimdeki o pompacı görünümünü almış küçük çocuk daha ne kadar dayanabilir bu iniltilere.
  1 -8 ... veli satanist
 2. 2.
  100000000 kere sevismisimdir bıktım artık. zaten bizim karsı da oturan seyhte her gece 100 kere cinsel iliskiye giriyor.

  tanim: dupeduz yalandir. 30undan sonra gay olmanin on kosuludur.
  1 -1 ... syme
 3. 3.
  gençlere şans tanıma vakti geldiğinin göstergesidir.
  dk: 85
  çıkan oyuncu veli satanist ve oyuna dahil olan genç oyuncu windigo. *
  6 -2 ... windigo
 4. 4.
  (bkz: otuzbin kadınla nasıl birlikte oldum)
  1 ... ashaf
 5. 5.
  gaylik kapısıdır. geçersen ibne derler mazallah. aman dikkat seviştiğim kızlarla piyasa yapayım derken ahmet yıldız ölmedi nin bir numaralı adamı olma.
  2 ... hidden feelings
 6. 6.
  benim askerlik rahattı, girdim albayın odasına baktım lolo yapıyor, indir o elini dedim... ha ne... evet, penisin pörsümesi olayı. çok fazla abartmamak lazım tadında bırakıcan baba, tekrar baktığın zaman canın çeksin. ha ne diyordum, bizim bölük komutanı beni çok severdi, kızımla evlen dedi ben istemedim.
  1 -1 ... ben hep 17 yasindayim
 7. 7.
  kişinin kendisini ilgilendiren zımbırtı.
  (bkz: çok da skibbe)
  1 ... sacriter
 8. 8.
  kişinin tercihini karıdan kızdan alıp interaktif sözlüklere kaydıran tiksinti. bundan da tiksinirse ne yapar, bilemedim.
  ... nerde kalmistik
 9. 9.
  (bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
  ... east for west
 10. 10.
  an itibariyle (bkz: boya kovasina kafasini sokan hatun)

  anlamadım gitti karı kız, hatun bunlar ünvan sıfat yahu napıyorsunuz. ayrıca hiç rastlamadığım bir şeydir " merhaba beyfendi yanınız da ki karı'nın ismini öğrenebilirmiyim* " ya da "hatun size içki ısmarlayabilirmiyim " yani sonuç olarak başlıkla alaka şunu demek isterim: saygı duyulmayan şeye sevgi azdır ve elbet biter.
  ... seytanalimonataismarlayanadam