bugün

aynı zamanda boş konuşan erkektir. takmıştır bir şeye onu ısıtıp ısıtıp tekrar önünüze sunar. gereksiz konularda gereksiz yorumlar yapar. * *
(bkz: geveze)
hiç konuşmayanından daha iyi olduğuna emin olduğum erkektir.
odunla dövülesi erkeklerdir.
sevgiliyse sıradışılıktır. roller değişmiştir çünkü ağlayıp trip yapan duygusal yaratıklar olurlar genelde.
evlerden ırak erkektir. hiçbir işe yaramadığı gibi evde boş tenekelik yapar durur. az öz sağlam konuşanı makbuldür.
yerine göre cok konusuyorsan süper erkektir.
Asla tercih sebebi olmazlar. Ben almayayım.
erkeğin ömrü laklakla geçer.
konuşacağı yeri biliyorsa tadına doyulmayan erkektir.
hakim olduğu bir konuda konuşuyorsa sevilmesi elinden tutulup muhallebiciye götürülmesi gereken erkektir.ama boşa atıp tutuyorsa siyanürle etkisiz hale getirilmesi insan ırkının yararına olacaktır.
uzak durulması gereken erkek tipidir. böyle bir arkadaşınız olmamalıdır. çünkü bi zaman sonra sizi de kendisine benzetmeye başlayacaktır. kendinizi karı gibi dedikodu yaparken bulacaksınızdır. evlerden ırak olası erkek tipidir kısacası.
çekilir dert değillerdir.cinayet sebebidirler.döndürüp döndürüp aynı şeyleri söylerler bu yüzdendir ki çok konuşurlar.kafa ütülemekten, insanı sinir etmekten başaka hiçbir işe yaramazlar.
konuş, konuşmasını biliyorsan feyz alsınlar
sus konuşmasını bilmiyorsan adam sansınlar
dinlemeyi de biliyorsa tadindan yenmez.
kadinlar esleriyle konusmaktan ayri bir haz alirlar, ciddi bir ihtiyactir onlar icin. dinlemeyi de sevdikleri icin seve seve dinlerler erkegin anlattiklarini.
söz gümüşse suküt altındır sözünden haberi olmayan erkektir.
makbul değildir..kesin yalan söylüyordur..
hic sevilmeyen erkek tipidir.
bunların kendini kanıtlama çabası içersinde olanları vardır tahammül edilemeyen erkek tipi.
(bkz: varmıymış öyle birşey)
hacı güzel konuşuyorsun da çok konuşuyorsun be.. tepkisine maruz kalacak kişidir.
Hiç çekilmeyen erkek tipidir. Bütün gereksiz konular hakkında bir fikri vardır.
kesinlikle çekilmez.
yaşlı bey amcalar.
nnot:yaşlıları deger veririm.arasıra insanı çok konuşuyorlar.kırmıyım diyorum. ne derseler kafa sallıyorum.