bugün

espiri yapan erkek cekicidir, desturuna kendini inandırmış loser erkek modeli. arabası yokturki hatun etkilesin, bir alt yapısı yoktur sert tartışmalar sonunda nefretin doğurduğu cekicilikle kendisine girl frend yapsın. genellikle kel olduğu içinde ilhan mansız ayağına yatıp clubber fucker tadında kız götürsün.
sadece espiri olayınında dibe vurarak ota boka espiri yaparak ortamlara akmaya calışır. acınası loserdir. yazıktır...
(bkz: kaybedenler kulubu gülümsemeksizin sunar)
(bkz: dogma büyüme göreceli yazarlar)
(bkz: çok espri yapan erkekleri kaybeden olması)
(bkz: çok espri yapan erkeklerin kaybedici olması)
olmuyor malesef, her şekilde bir bozukluk var cümlede. ayrıca;
(bkz: espri) ayrıyetten;
(bkz: loser başlıklar)
gerçekten espri yapıyorsa ve biraz da sempatikse loser falan yalan işlerdir.
(bkz: cem yılmaz)

ama espri yapayım derken bokunu çıkarıp insanda antipati uyandırıyorsa, loser'ın tam kendisidir.
(bkz: mehmet ali erbil)
kanimca yanlis bir onermedir. evet kelim ve komiklik yapabiliyorum* arti bayanlarlada* aram gayet iyi. ama kaybeden* falan degilim.

p.s. bu tespiti yapan kel olmayan, ingilizce* ogrenmeye calisan, karizmatik gerektiginde espri yapabilen, sabahtan aksama kadar kadinlari-kizlari luleden yiyen filozofa sevgilerimi sunuyorum.
eğer sürekli çalıyorsa, ordan burdan duyduğu kelime oyunları üzerine dönen espirileri satıyorsa kaybetmeye mahkumdur.
ancak kendi zekasıyla üretim söz konusuysa elbet birgün winner olacaktır.
(bkz: destur ile düstur arasındaki farklar)
(bkz: cem yılmaz)
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: tolga çevik)
(bkz: ferhan şensoy)

Ne biçim loser len bunlar?
her şeyin fazlasının zarar olması gibi çok espri yapan erkeğin loser olması eşdeğerdir kanımca.