bugün

updated:

platform bagimsiz olani makbuldur, muhabbet artar. gel service bus yazalim. sokayim dbms e, dbms mi kalmis

--depreciated entry--

java biliyorsa beni tavlayabilecek kizdir.

sabaha kadar iki bilgisayar yanyana bir dbms yazilimi kodlamak en buyuk fantazilerimden biridir.

dusunsenize.. **
disarida beraber yenen aksam yemeginin ardindan eve gelip birlikte sicak bir dus aliyorsunuz. kurulanirken icilen bir kadeh johnnie walker.. rahat kiyafetler icinde postmodern dosenmis calisma odasinin buyuleyici ortaminda yapilan basbasa bir calisma. nefes nefese bir javadoc inceleme, mysql driver inin verdigi uyumsuzluk hatalarina birlikte sinirlenme, beraber gui tasarlama.. tipki yeni tasinilan evi dekore etmek gibi. sabahin gunes dogmasina yakin saatlerinde yazilan uygulamanin beta versiyonunu yayinlamanin ardindan yasanan orgazmi yine viski ile kutlamak.. herseyi birakip sahile kosup kayalarin arasina oturarak gundogumunu beklemek.. *
ah sozluk ah..

edit: an itibariyle ClassCastException aldim. hayir anlatamiyorum ki. en guzel kavgalarimizi, en atesli sevis.. ehm dovusmelerimizi yapiyoruz birlikte diyorum, icinden gelmiyor diyor.
(bkz: chloe o brian)
yapılan analizlere göre flört edilmemesi gereken kızlardır. keza iki opsiyonla kaşınıza çıkarlar, ya şekil bozuktur ya da kafa. tersini gören, bilen duyan kaçırmasın, tecrübelerini de bizimle paylaşsın lütfen.
(bkz: sözlük yazarlarinin alternatif sevgili fantezileri)
counter strike , frp, rpg, nfs, fifa, world of warcraft gibi oyunları oynaması muhtemel olan kızdır.
(bkz: joker kiz)
olması eglenceli bi şeydir. bi algoritmayı tasarlarken, ya da hazır tasarlanmışını iyileştirirken duydugunuz hazzı cok fazla yerde duyamazsınız. resim yapıyor ve ya şarkı çıkarıyor gibi hissedersiniz, lunaparka gitmiş cocuk gibi sevinirsiniz. tek tek errorları ayıklarsınız. logical errorsuz bir run ile orgazmı yaşarsınız. yaa logical errorla bir kısmı belini dogrultamicak kadar sorulu yazdıgınızı görüp şurdan mı getirsem burdan mı değiştirsem diye ıkınması bile en azından sevdigim bi şey için ıkınıyorum diye sevindirtir. haa kız olunca nooluyur? bütün bunları erkeksiz yapabiliyor oldugunu görüyosun bi entel hissediosun fln. gene de kaşınanlar için: zeki, bi şeyler başarabilen kızın karizması ayrı oluyor baya bi erkek çekiyor üstelik de sadece belli bi seviyeden üsttekileri cezbediyor. iyi oluyor.
guzel, entellektuel ve ayni zamanda geyik hatunlardir.
geneli sorunlu olur. artık erkeleşmişlerdir.
olmayan şey. valla bak. yok böyle bir kız.
benden iyi kod yazıyorsa (ki biraz bilmesi yater yazması için) ayrılacağım kızdır.
abi hayal etmesi bile güzel. düşünsenize bilgisayar başında sevgiliyle kod yazıyosunuz falan, varsa aranızda bulsun beni.*
küçük programcıklarla uğraşılır , çok sevimli olurlar. hanimiş benim javam . * öyle olur.