bugün

izledikten sonra suratta sadece aptal bir gülümseme bırakan sevgililer günü özel reklamı. ramazan motifli reklamlarından sonra bu seviye bir reklam iyi olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=yZFu4ZaYQGE

edit: bunun nesine eksi verdiniz amınakoyim?
adamlar pazarlama işini biliyor. Olabildiğince az tüketmeye çalışmama rağmen,siyasi nedenler yüzünden yinede gittiğim restaurantlarda sürekli içme zorunluluğunda kalıyorum. Reklama gelince o reklamlarda ölmeleri için mermi sponsoru olduğu çocukları gösterse bu kadar satar mı merak ediyorum.
kıskandırmıştır efendim. acıklı sövmelerimin sebebi olmuştur.
Coca Cola'nın sadece tat olarak değil pazarlama olarak da niye Pepsi'nin açık ara önünde olduğunu gösteren reklam.

Biri, gençlerin nabzını tutup, tam nabza göre şerbet veriyor, öteki de gençlerin gözünde birer fosil olan Seda Sayan, Bülent Ersoy vb.ndan umut bekliyor.
coca cola kuvvetli iletişim yapan bir marka. yine güzel bir işe imza atmış. marka ile insanlar arasında duygusal bir bağ kurma işi gerçekten kolay değil, ancak coca cola bunu fazlasıyla başarıyor.
sevgilisi olmayana kola bile yok a.k.
ahh biz fakirler...
kolayı içenin sapıttığı reklam.
ahlar çekerek izlenilmiştir efendim. ah.. ah..
depresyona sürükledi .
Sevgilisi olmayan kişilerin hüsran ile avucunu yalaması durumudur.
coca cola seks makinası yapılırsa yurdum insanının bedava kola için o makina önünde neler yapabileceğini hayal etmek.
sevgiliyi göster kolayı kap.
yalnızların ibretle izlemesi gereken reklamdır.
dediğiniz kadar varmış. nedense şuan suratım da aptal bir gülümseme var.
skyfall için yaptıkları viral çalışmanın yerli versiyonu da gayet başarılı olmuş bir reklamdır
skyfall'da hadi james bond ol bakam da görelim atraksiyonunu izlemek için:
http://www.youtube.com/watch?v=RDiZOnzajNU
iki erkek öpişseydi, ne olacağıdı acaba diye düşündürmüş olan makineyi içeren reklam.
iyi düşünülmüş bir reklam başarılı düşünenleri tebrik etmek lazım.
anormal bir işe zorlamaktadır. onaylamadık. sevglileri, herkesin içinde öpüştürmeye çalışmanın alemi nedir ?
gerçi bi şişe kola için buna girişen sevgiliyede iki çift laf etmek gerekir.

istesek te istemesekde bazı değerler içine doğuyoruz. o değerleri yerle bir edip yerine kola, cips ve hamburger toplumları değerlerini koymaya çalışmak kavurma ve dönere hanlik yapmaktır.

daha bize uygun aktiviteler bulsalarmış iyi olurmuş.
iyi ki sivasa koyulmayan makine. sevgililer meydan dayağı yer, makine parçalanır idi.
(bkz: sevgili reklamındaki coca cola makinesi)