bugün

adamları iftira atarak bitirmeye çalışmak yerine ( zaten işe yaramıyor çocukluğumdan beri onlarca duydum ama hala bir numaralar ) kaliteli cola yapında ondan içelim üçkağıtçılar.
adamların dünya cumhuriyetinde yüzbinlerce çalışanı olsun, binlerce kalite testinden, uzmandan, bürokrasiden geçsinler, senelerdir bu işi yapsınlar ve katrilyonlarca yatırım, reklam, lobi yapsınlar; işleri güçleri yok, fare kolu bacağı bulup katacaklar içine ya da yanlışlıkla girse dahi buna müsaade edecekler.
akıl fikir. güldürmesinler adamı rica ediyoruz. mc donalds a da otu boku katıyorlar diye videolar çıkardılar. ulan adamlar o riske girer mi hiç ne saftirik bir milletiz yahu.
türkiye'de her dönem böyle aptalca saldırılar olur markalara. kimse bir marka nasıl yaratılır, nasıl güçlendirilir diye düşünmez. koca karılar gibi biliyo musun bıdı bıdı markası fare zehiriyle yapıyomuş ürünlerini, türk değilmiş, tersten okuyunca ebesinin şeyi gözüküyomuş vs. yapmayın etmeyin. bu adamlar öyle bir marka yaratmışlar ki, gelirleri ile birden fazla ülkeyi nakit paraları ile satın alabilirler. fare zehiri satarak yapmışlar filan derseniz de adama g.tüyle gülerler. sen sanıyor musun ki avrupa veya herhangi gelişmiş bir ülkede çocuk hastanesinde 13 tane çocuğun ölüm sebebi taşeron firma olsun ve bununla ilgili soruşturma yapılmasın! sanıryor musun ki darbe yapmış, ülkenin içine etmiş bir adam hala en üst düzeyde sayılsın. sanıyor musun ki insanı canlı canlı yakanlar dışarda serbest dolaşsın. olmaz, gelişmiş ülkelerde bunlar olmaz. o nedenle içiniz rahat olsun.
bolivyalı işcilerin kokakoladan uzak durmasının nedeni olarak gösterilen, benim ve çoğu arkadaşımın kokakola içmeme nedenidir-ki bazıları buna şiddetle karşı çıkar ve "yıllardan beri içiyorum bana neden birşey olmadı"** der. lakin unutulmamalıdırki, yıllardan beri sigara ve bira içen her insanın ölümü ani olmaz, değişik hastalıklar vesilesi ile olur bu ölümler çünkü bazı sigara paketlerinin üzerinde koca koca buntolarla yazılan uyarılarda da belirtildiği gibi (bkz: sigara yavaş yavaş öldürür) kola da aynen öyledir size yavaş yavaş zarar veriri ve bu dinci vs deli saçması ya da birilerinin kendi mantığına göre uydurduğu birşey değildir. marka yıllardan beri formülünü yayınlamaz, bu da söylentilere göre markanın formülünün insan sağlığına zararlı kimyasallar içermesidendir* bu bilgiler ışığından kendi adıma olabilitesini çok yüksek bulduğum bu başlık nedeniyle kokakola şişesinin üzerine de sigara paketlerinin üzerine yazıldığı gibi uyarılar yazılmasının ve bazı insanlarda bağımlılık yapdığı söylentilerine dayanarakda aynı zamanda üzerine (bkz: lütfen kokakolayı bilinçli tüketiniz) yazısının iliştirilmesini komitenin onayına sunuyorum.*

kokakolanın hindistanda yasaklanmasının nedeni:
http://www.tuketiciler.or...com=news.read&ID=1395
http://www.ekoses.com/eko...=1&vjob=vdocid,147496

--spoiler--
Yeni Delhi Çevre Örgütü"nün yaptığı laboratuvar analiz sonuçlarında, bu iki şirketin ürettiği içeceklerde normalin 25 kat üstünde (bkz: tarım ilacı) bulunduğu bildirildi. Rapor üzerine konuyu parlamentoya taşıyan muhalefet partilerinin baskısıyla Coca Cola ile Pepsi"nin meclis kantininde satılması yasaklandı.
--spoiler--
O değil de arkadaş, Allah hayvanları biz insanlar için yaratmamış mı faydalanalım diye.. ee şimdi ne oluyo? adam faydalanmamızı sağlıyo.. ne laf atıosn.. ayrıca ilk entryde dendiği gibi protein arkadaş.. ye gitsn..

Ha domuz da yaratılmş ama onun kategorisi farklı..
insanın aklına ister istemez buğday tarlalarını getiren olaydır.
(bkz: yarasın)
farklı başlıklarla karşımıza çıkan yalan yanlış efsanelerden bir diğeri.
yesil sermaya yalanidir efendim. bir diger zirva icin :

(bkz: coca cola nin israil ordusuna ait olmasi)

bir de bu varki aman allahim:

(bkz: cola turka varken coca cola icmek).
daha önce türkiye tarafından mahkemeye verilmesinin sebebidir. cola nın içindeki bazı maddeler gizli tutulmaktadır. gıda bölümü okuyan arkadaşlar az çok bilir. fare değil ama bir böcekten yapıldığı yazılmıştı 2006 yılında, ve araştırıldığında da doğru olduğu görülebilmektedir. aynı böcek sıcak çikolata ve bazı şekerli besinlerde daha kullanılmaktadır.
edit:ana cola üreticisi sözlük yazarı çıktı; eksilemiş. *
tabiki daha dünkü marka olan cola turka varken neden coca cola içelim. hem de aynı fiyata... hani hep bu söylentiler nedense dinci tüccarların triki gibi geliyor bana. 2 dükkan sahibi vardır biri bir türlü diğeri gibi ürün satamaz, kalitesine de yaklaşamaz o zaman kendi ürününü tercih ettirmek için el altından adamı kötüler. bu da aynısı... ortada deniz fenerini savunan koca bir kitle durmakta o kitlenin dünkü markaları 100 yıllık markalara açık tabiriyle bok atıyor. ama hiç düşünmezler coca cola 2.5 ytl ise cola turka da 2.5 ytl eee sen şimdi aslında coca cola kalitesinin üstünden bu ballı karı elde ediyorsun. hani bu tıpkı işin olana kadar idare et sonra bok at. e peki hiç düşünmez misin ben kimim ki koskoca firma ile sidik yarıştırıyorum...
o zaman söyle birşey yapalım siz de cola turka üretimini durdurun samimi olduğunuzu anlayalım.

yediğimiz ekmeğin buğdayını tarladan çekerken oturup ayıklamıyorlar onu da söyleyim...
kanmayınız efendim böyle salakça laflara. yıllardır duyarım bu lafları edenlerin elinde bir tane dahi delil görmedik.

yazar notu: foward mail ile gelen slayt şovları kanıt olarak görüyorsanız vay halinize.
dünyada ne cok fare varmış iç iç bitmedi diye şaşırtan kolpalar silsilesi.
saçmalığın daniskasıdır yok tarlada fare varmış yok kolu bacağı geliyormuş her tarlada fare börtü böcek yılan olur buğday tarlalarındada fare var şimdi biz ekmek yerine fare kolu bacağımı yiyoruz?
nerdeyse her gün afiyetle yaptığım işlem.

"kolu mu bacağı mı bilmem, ama tadı güzel be hacım" diye sık sık içine ettiğim bir muhabbettir bu arada.
farelerin neden son zamanlarda az göründüğünün yanıtıdır.
bıırrrrrr !
fare kolu bacağı diye bir şey olmadığı için olsa olsa coca cola içeyim derken fare bacağı içmek ya da coca cola içeyim derken fare bacaklarını içmek şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.
(bkz: ben de diyodum bu niye bu kadar lezzetli)
(bkz: eti ürünlerinde domuz yağı var)
(bkz: ülker helal marka)

(bkz: yakında helal vibratör de çıkacakmış)
(bkz: hold on please)
hayatın tadı = coca cola
coca cola = fare kolu bacağı

dolayısıyla;

fare kolu bacağı = hayatın tadı ...
(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu)
(bkz: le cola iciyorum kendimden geciyorum)
farenin kolu olmadığından, yalan olduğu şıp diye anlaşılacak şehir efsanesi.
(bkz: kıyamet kopsa asla bitmez geyikler)
yaninda ketcap yerine kana bulanmis; kizartilmis parmak patates yiyecem derken, lezzetli ve sicak, citir parmak kizartmasi yiyen kisidir. harbi lezzetlidir, ama pepsi tavsiye edilir.