bugün

coca cola'nın ana maddesi olan meyan köküyle beslenen fareleri de içme durumudur. bu kökleri toplamak için tarlaya giren araçlar hiç sen meyan köküsün sen faresin ayrımı yapmadan topladığı maddelerin cola yapımında kullanılmaları sonucu bu durum gerçekleşir. ama olsundur, colanın faydaları arasına katılabilir çünkü proteindir. *
yıllardan beri söylenen olaydır. elin gevuru kalk fare kolundan bacağından bir içecek yap dünyanın en büyük şirketi ol * kolayı petrolden bile daha pahalıya sat ondan sonra birileri çıksın fareden yapıyor desin. Kardeşim becerebiliyorsan sen daha iğrencinden yapılanı ama daha güzelini yap. severek içiyoruz. yaz sıcaklarında en güzel serinleme aracımız. herkese tavsiye olunur.
(bkz: kokoreç)

(bkz: paranla bok yemek)
(bkz: soğuk içiniz)
(bkz: gotunden sallamanin en guzel ornegi)
sıcak yaz günlerinin değişmezi.
ayrıca (bkz: ben 6 yaşımdan beri coca cola içiyorum lan)*
ilk olarak 2004 te duydugumda hadi lan dedigim fakat bolivya'li tarim isçilerinin koladan uzak durdugunu ögrenmemle, dogruluk tarafi agir basmaya baslayan iddaa.
kola içmeyi biraktin mi diye sorarsan, yooo.
(bkz: coca cola içmeme nedeni olarak fareyi gören insan)
(bkz: urban legends)
yaninda ketcap yerine kana bulanmis; kizartilmis parmak patates yiyecem derken, lezzetli ve sicak, citir parmak kizartmasi yiyen kisidir. harbi lezzetlidir, ama pepsi tavsiye edilir.
(bkz: kıyamet kopsa asla bitmez geyikler)
farenin kolu olmadığından, yalan olduğu şıp diye anlaşılacak şehir efsanesi.
(bkz: le cola iciyorum kendimden geciyorum)
(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu)
hayatın tadı = coca cola
coca cola = fare kolu bacağı

dolayısıyla;

fare kolu bacağı = hayatın tadı ...
(bkz: eti ürünlerinde domuz yağı var)
(bkz: ülker helal marka)

(bkz: yakında helal vibratör de çıkacakmış)
(bkz: hold on please)
(bkz: ben de diyodum bu niye bu kadar lezzetli)
fare kolu bacağı diye bir şey olmadığı için olsa olsa coca cola içeyim derken fare bacağı içmek ya da coca cola içeyim derken fare bacaklarını içmek şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.
bıırrrrrr !
farelerin neden son zamanlarda az göründüğünün yanıtıdır.
nerdeyse her gün afiyetle yaptığım işlem.

"kolu mu bacağı mı bilmem, ama tadı güzel be hacım" diye sık sık içine ettiğim bir muhabbettir bu arada.
saçmalığın daniskasıdır yok tarlada fare varmış yok kolu bacağı geliyormuş her tarlada fare börtü böcek yılan olur buğday tarlalarındada fare var şimdi biz ekmek yerine fare kolu bacağımı yiyoruz?
dünyada ne cok fare varmış iç iç bitmedi diye şaşırtan kolpalar silsilesi.
kanmayınız efendim böyle salakça laflara. yıllardır duyarım bu lafları edenlerin elinde bir tane dahi delil görmedik.

yazar notu: foward mail ile gelen slayt şovları kanıt olarak görüyorsanız vay halinize.
tabiki daha dünkü marka olan cola turka varken neden coca cola içelim. hem de aynı fiyata... hani hep bu söylentiler nedense dinci tüccarların triki gibi geliyor bana. 2 dükkan sahibi vardır biri bir türlü diğeri gibi ürün satamaz, kalitesine de yaklaşamaz o zaman kendi ürününü tercih ettirmek için el altından adamı kötüler. bu da aynısı... ortada deniz fenerini savunan koca bir kitle durmakta o kitlenin dünkü markaları 100 yıllık markalara açık tabiriyle bok atıyor. ama hiç düşünmezler coca cola 2.5 ytl ise cola turka da 2.5 ytl eee sen şimdi aslında coca cola kalitesinin üstünden bu ballı karı elde ediyorsun. hani bu tıpkı işin olana kadar idare et sonra bok at. e peki hiç düşünmez misin ben kimim ki koskoca firma ile sidik yarıştırıyorum...
o zaman söyle birşey yapalım siz de cola turka üretimini durdurun samimi olduğunuzu anlayalım.

yediğimiz ekmeğin buğdayını tarladan çekerken oturup ayıklamıyorlar onu da söyleyim...