bugün

gitmeyenlerin buradan okuyabildiği gösteri.
resmen gitmeseymişim de oluyormuş.
gülme garantili ve birkaç defa üst üste gidilebilecek ve türkiye standartlarının çok üzerinde bir beynin ürünü olan gösteri.

gülmekten başım ağrıdı ve hala ağrıyor.

lakin bir şeyi merak ediyorum.
cem acaba mehmet yaşin'e herhangi bir telif ödedi mi? ya da onun ismini kullanmak için izin istedi mi?
mehmet yaşin'li repliklere hala yarılıyorum. olmaz böyle şey.
gidin ve gülün, bu kadar net.
3 kere gittim yine de güldüm abi diye savunulan gösteri

abi algıda problem mi var da 3 kere gittin amk. hadi film olsa neyse ayrıntı kaçırmışsındır falan filan tamam da

bir adam çıkıp bir şeyler anlatıyor tamam komik de neyin ayrıntısını kaçıracaksın

üstelik bunu yapanlar da recep serisine bok atan tayfa 'ay halkı öküz yerine kokuyor onlar da mal gibi gidiyor haha' diye geziniyor

cem seni ne yerine koyuyor şu gösteri ile bir düşün bakalım

bulunca haber et..
komik değil diye karalanmaya çalışılan eser.
netten izledim. iyi ki netten izlemişim , zira öylesine güldüğüm yerler oldu ki filmi durdurmak zorunda kaldım, bildiğin 5 dakka aralıksız güldüm lan daha ne olsun karnım ağrıdı gülmekten, nefessiz kaldım olmuş efendim. bel altı muhabbeti abartıldığı gibi de fazla değil.
aygaz esprisi yeter.
cem yılmazın netteki tüm stand up gösterilerini ve tüm filmlerini izleyen, ayrıca cem yılmaz'a fanı olacak kadar saygı duyan birisi olarak şunu söyleyebilirim, diğer gösterilerine oranla çok daha kötüydü. hayal kırıklığı oldu benim için. bir önceki gösterisi harika ötesiydi defalarca izlemiştim fakat bu seferki gösterisinde en fazla üç kere güldüm. arada tebessümlerde oldu tabi. ikinci bölüm kısmen biraz daha iyiydi. herkese saygım var beğenen beğenmeyen ve cem yılmaz'ı da sevdiğimi belirttim zaten ama bu gösteri için "yarıldım, öldüm, bittim" diye düşünüyorsanız, belki zeki birisi olabilirsiniz ama espri anlayışınız fazla gelişmemiştir, kesinlikle.
cem yılmaz'ın 2008'deki gösterisindeki sahnesinin havası yoktur. evet, bilmiyorum bu ayrıntıya takılan oldu mu; bir başka türde sahne kullanıldığından insana bir değişik, tuhaf geliyor.
Cem Yılmaz'ın yeni gösterisi. Az önce izleyip çok güldüğüm eğlenceli ve çok komik bir gösteri. Hi guys. *
güzel gösteri ama konu o değil. cidden cem yılmaz'ın gösterisini sinemada vermesinin cem yılmaz "sevmeyene" girmesini anlayamıyorum. seven adam basar parayı izler adam halinden şikayetçi değil yani kendimden biliyorum ama sevmeyenin "yo bo cöm yolmoz cok porogöz insonloru soyuyo" diye hönkürmesini cidden anlayamıyorum. sana giren çıkan ne davar?
-Bahattin abi nin cenazesi kalktı mı?

-bu ölüsü mü,ölüsü bu mü yani?

-bilezik atalım bari.

-kalp diyorlar .... e zik diyecek halleri yok ya

son 10 dakika da gülmekten kendimi kaybettiğim,şahane Cem Yılmaz gösterisidir.
Peki nereye siciyorsunuz esprisi ve bahattin abi sakasi hittir.
Mukemmel bir gosteridir.
--spoiler--
uçağı varsa komik değil.
--spoiler--
gidin sinamada izleyin sonra celal ile ceren diye dandik filmleri yapanlar gönderme sandıkları mal mal videoları youtube a koymasın. kendisini cem yılmazla kıyaslamasın dediğim cem yılmaz şaheseri stand up gösterisi
cem yılmaz'ın yeni gösterisi. hayatımda hiç bir gösterisini canlı canlı izleme fırsatım olmamıştı ama kazandığı parayı hakettiğini izlemeden anlayamıyorsunuz. her neyse gittim dün gece, salon tıklım tıklım o saatte. spoiler vermeyim ama ağlayana kadar güldük tüm salon, yeterli olur sanırım. ha bide unutmadan hastanelik olmak istemiyosanız mısır ve kola almadan girin o salona.
Bu adamı Şahan'la sakın kıyaslamayın. Hakaret olur. Şahan çıksın şöyle stand-up yapsın da görelim.
(bkz: tabağı sıyıran gurme)
bir numara olduğu kabul evet öyle hatta dünya çapında bir yetenek ama espirileriyle beraber yaşlanıyor.
(bkz: hi guys dın dın dınn)
Çok fazla bel altı espriler olduğundan güldürdü biraz da ama tabi orijinal espriler de yok değildi. Ama güzel bir gösteriydi tabi ki.
Gülmekten sıçtıran bir gösteriydi.
--spoiler--
beyni yok fikri var.
--spoiler--
--spoiler--
koordinatör -- genel koordinatör
müdür -- genel müdürr
siiyoo (ceo) -- semiallahülimenhamide
--spoiler--

dakikalarca güldüm ya.
insanlar hala bu adamı beyazla, şahanla vs kıyaslamaya çalışıyorlar. yok neymiş, şahan son filmi ile izleyici sayısında geçmiş. bir kere işin ekonomik yanını düşünelim:

cem yılmaz bu 2 saat 28 dakikalık gösteriyi önce 1000 kişiye yapmış, ortalama 70 liradan bilet satarak en kötü ihtimalle 60 milyarı cebine atmış. sonra bu gösteriyi bir güzel kaydederek, olduğu gibi sinema sektörüne sokmuş, iki buçuk milyon izleyiciye ulaşmış, haybeden para kazanmış.

şahan ise film çekmiş sıfırdan, ne kadar yatırım yaptı bilinmiyor, gişe hasılatı kurtardı mı yatırımı bilinmiyor.

siz hala şahan geçti ezdi vs diye düşünün.

he canım he gülüm.
güldüğüm yerler oldu ama beklentiyi yüksek tuttuğum için fazla beğenmedim önceki gösterisi daha güzeldi.
güncel Önemli Başlıklar