bugün

öyle ya da böyle küçücük bir canın hayata gözlerini yumduğu olaydır.
Bazi sifatlar yasa bakmiyor maalesef. Terorist cocuk degil o sadece terorist. Eline firsat versen daha nice cocuklari babasiz annesiz birakacak pisliklerden sadece birisi.
Yaşam tarzın, ölüm şeklini belirler.

biz 14 yaşında sokak arasında mahalle maçı yapıyorduk, kimseye bir şey isabet etmedi. Vebali o çocuğu oraya getirenlerindir. Biz de yaramaz çocuklardık, ama hiç gel lan polis arabasına zevkine taş atalım demedik, niye acaba.

siz ne orospu çocuğusunuz siz..
çocuk mocuk ama terörist lan bu. daha neyini savunuyorsunuz bunun. polise ateş edip 2 çocuğu babasız bıraksa daha mı iyiydi? iyi olmuştur ölmesi.
gebersin orospu cocugu. ne bok isi var su sogukta.
Suç anne ve babada. Terörist faaliyetler içerisinde olduğundan vicdanen üzülmedim.
14 yaşındaki ''terorist'' genç. 14 yaşında yapılacak birçok şeyin olmasına rağmen terorist olmayı seçmiş.sonu hiç şaşırtmamıştır.
Bizde 14 yaşındaydık. isabet eden tek şey futbol topuydu.
O daha çocuk yea diye ağzını yayan, bakın ben nasıl da hümanist bakıyorum olaya havalarındaki gerzeklerin ailelerine; 14 yaşındaki suça sürüklenmiş çocuklar zarar verse aynı tavrı sürdürüp cocokto onlor tomom mo? diyebilecekler mi aceba çok merak ediyorum.
bizde 14 yaşında olduk fakat böyle olayların içinde hiç bulunmadık. yaptığımız en büyük anarşizm gece zillere basmaktı. ağaç yaşken eğilir. bir çocuğun elbet ölmesini istemem ama terör olaylarının içinde bulunuyorsa zerre üzülmem.

edit: oğlum bana faşistsin diye mesaj atmayın ben kürt'üm lan.
anasını avradını siktiğimin basını, buna da "EVE GiDERKEN VURULDU" diye haber yapmışlar. harbiden de yazıklar olsun ya, bu işi bitirmenin tek yolu " bu işi yapan soytarıların alnının tam ortasına sıkmaktır" ötesi yok bunun.

vay efenim çocukmuş da şöyleymiş de, çocuksa otursun anasının yanında. biz de çocuk olduk.

üzüldüm mü, zerre üzülmedim. hatta bu sabah aldığım en güzel haberdi.
14 yaşındaki bir çocuk öldürülüyor da nedense sadece devletin şiddeti konuşuluyor. kimse de yahu bu çocukları neden ön saflara sürüyorlar diye sormuyor. pkk kck şehir yapılarına bu gibi eylemlerde çocukların öne sürülmesini ve olası kayıpta yaygarasının yapılmasını emretmiş siz hâlâ konuşuyorsunuz. pkk bunları zaten bu gibi "çocuk öldürüldü" edebiyatı yapılsın diye öne sürüyor. onlar için kabul edilebilir kayıplar bunlar.
14 yaşında bir çocuğun ölümüne üzülmüş olmakla beraber polisin yapacağı başka hiçbir şeyin olmadığını belirtmek isterim. Şimdi bunlar çocuk diye polisin eli kolu bağlanıyor. Düşünün; kendinizi polis yerine koyun. kalabalık bir grup sağa sola molotof, taş, havaifişek vs bilimum yabancı madde atıp huzuru bozuyorlar. Görevin onları dağıtmak asayişi sağlamak. Çok iyi gittin bir bakıyosun ulan bunlar daha çocuk! Ama kafanı uzatsan dışarı çıksan seni öldürecekler. Şimdi bu durumda polislere çocuk psikolojisi öğretilip çocukları direk korkutarak olay yerinden uzaklaştırmaları gerekir. Ha yapılır mı? Hayır tabi ki de. Gelgelelim bu çocukları haklı çıkarmaz ee sen beni vurunca çocuk ol ben vurunca faşist. Olayın sonu tam bir çıkmaz. Birini tutmak sadece taraflı gözle bakanların yapacağı iştir. Taraftan kastım devlet ve oradaki masum halk. Sakın örgüt falan sanmayın. Onu taraf alan adamla işim olmaz. Neyse sonuca bağlamak gerekirse tek suç o çocukları oralara çıkartanlarda ve onları da devrimci ayağına gaza getirenlerde. Bilin ki o çocukların kanları sizin ellerinizde.
Tatlı su solcusu kürtcü medya yine döktürmüş.
iyi olmuş gebermiş dedirten, üzmeyen durum. teröristlerin ölmesi için 18 yaşının dolmasını bekleyemeye gerek yok.
Bir teroristin olmesidir buyutulecek ya da anlatilacak birsey yok.
elinde silah olmayan birine terörist denilmiştir.

bence o değil onu vuranlar terörist.
polisin yaptığı doğrudur acaba o çocuk orda ne bok arıyordu amacı neydi sonucta ölen teroristtir acınılacak bi sey varsada eger cocugun aklının çalınmaıdır cocukta 14 yasında bunun nası bi sey oldugunu biliyodur suclu olan burda polis değil cocuk, cocuğun ailesi, cocuğun aklını çelenlerdir.
resmen bok yoluna gitmiş çocuktur. bölücü teroristler çocukları meydanlarda kötü amellerine alet ettikleri sürece de buna benzer olaylar tekrarlanacaktır.

vebali, bu çocuğu ateşin ortasına atacak kadar vahşi ve insani vasıflardan mahrum olan bir topluluğadır.
bir askerin bir polisin sehit edilmesine sevinebilen yüzü maskeli bir teröristtir. yaşı küçük değil soyut kavramları anlayabilecek yaşta seref(sizlik) onur haysiyet vs. peki sehit olan polisin oğlu babamı öldürdü diye teröristi öldürse ne denicek biliyor musunuz? devlet bize bakmıyor sonra molotoflar havai fişekler falan filan
boktan bir ideoloji uğruna başka çocukların yetim kalmasına sebep olacağına, gebersin gitsin kodumun piçi.

insanlık gereği böylelerine hiç üzülmem, üzülemem. kurşunu ateşleyenin de eline sağlık.

bu piçin ölümü üzerinden ajitasyon yapacak orospular da, yalandan yere karı gibi ağlayıp timsah gözyaşları dökeceğine, piçlerine sahip çıkıp sokağa salmasınlar.

ama yook olmaz tabi, ''kürt devrimini'' !! yapmak için kan lazım.
14 yaşındaki çocuk terörist değildir terörist olan sizin vicdanlarınızdır. O çocuğun elinde silah değil taş varmış. O zaman eline taş alıp herkes terörist mantığınıza edeyim..
14 yaşında da olsa bir tanesi eksilmiştir. Sorun yoktur askere polise el uzatan bütün orospu çocukları gebersin.
kişi kendini ergenlik döneminden sonra tam olarak görebilir. bu nedenle, onu bu yola koyanları Allah helak etsin.

tanım: 14 yaşında ölen çocuktur, terörist değildir.
şu kıçlarının üzerinde evlerinde sıcacık sahleplerini yumudlayan bazı topaç ergenlerin " bizde 14 yaşındaydık ama ya " diye ağlayıp saçma bir açıklama yaptıkları konuya dahil olmuş çocuk.
Tabi hiç o çocuğun ,henüz 14 yaşındaki çocuğun bünyesinde taşıdığı öfkenin sebeplerini sorgulamayın, sıcacık koltuğunuzda oh iyi olsunlarla yapılanlara çanak tutun.
He bir de ailesine çamur atanlar, biz niye oyle olmadık diyenler bir gün sizde anne baba olduğunuzda, sizin kontrolünüz dışında bir işe kalkışırsa çocuğunuz aynen böyle yargılayın tamam mı canlarım.

(bkz: cizre de 14 yaşındaki çocuğun öldürülmesi)