bugün

bir çok amaçsız arkadaşın , laf olsun diye açtıkları üşenmeden düşündükleri ve yazdıkları ,
mantık dışı başlıklardır . en azından şu süre zarfında öyle gözükmektedir.
cinsellikle ilgili daha mantıklı konulara değinirsek vatan millete hayırlı olur .
malum hanzo oranımız çok fazla , mazallah ahlak polisleri en çok çalışan birim .
sözlüktede var bir ton * ikkafalı .
aslında kendi açlıklarını kapatmaya çalışmaktalar , uymayın siz onlara bırakın ,özgürce klavyeleriyle sevişsinler.
malum bir tek o var . he tabiki bir de elizabeth.
framede de görüldüğü gibi birçok başlığın konusu cinselliktir. sözlüğe yeni yeni ısınma aşamasında olmama rağmen bu tür kalitesizlikler sözlükten soğutmuştur. konuşacak başka konu yok mu? penisten, vajinadan, sevişmekten, yiyişmekten vs vs başka konu yok mu? milletin tek derdi bu mu yani? konuşulmasın demiyorum tabiki yeri gelince konuşulacak ama bilgi verir nitelikte saçmalar nitelikte değil.
(bkz: bidakka bidakka)
(bkz: ağlayarak boşaldım) *
altına çoğu yazarın boşaldığı başlıktır. boş beleş başlıklardır. müşterisi de çoktur.
sözlüğün sözlük olmaktan çıkmasına neden olan başlıklardır. ayrıca bu tür başlıkların sayısı zaman ilerledikçe artmaktadır
(bkz: kondom)
(bkz: am göt meme)
aslında bir nevi yemleme taktiğidir. cinsel içerikli başlık açılır. enrty girilir. ve arkaya yaslanıp beklenmeye başlar. başlığın altına bir bayan yazarın gelip entry girmesini. eğer olma ihtimali düşükte olsa bu gerçekleşir ise gözler parlar. sanki bir icat bulmuş gibi aha da buldum diyerek o bayan yazar göze kestirilir. * *
japonya'daki deprem felaketinden sonra tüm dünyanın nükleer başlık konuştuğu bugünlerde, hala cinsel içerikli başlık konusu açmak gündemi hiç bir zaman yakalayamamaktır, manşetlerden her daim uzak yaşamaktır, globalleşen götlerin kot pantolon içindeki salınımına hayran olmaktır, küreselleşen göğüslerden gözünü bir türlü alamamaktır...
sabahtan başlıyor malum organ isimlerinin görülmesi sol tarafta. artık gerçekten gına geldi bana. bir bitin gidin allasen. rüyada mı gördünüz? gidin gusledin ama cenabetliğinizi burada sürdürmeyin.
doğru... sitede şu sapıkça şeylerden vazgeçin... yeter be
Son zamanlarda uludağsözlükte inanılmaz derecede artış gösteren başlıklardır. Abi tamam hadi 1 tanesi 2 tanesi eyvallah. Ama bu ne 10 başlıktan 8'i yok bilmem neli vajina, yok cart yok curt. Yemin ediyorum entry girmeye adam akıllı başlık göremiyoruz bu başlıklar yüzünden.
kadina siddet olaylarinin medya tarafindan gundemde oldugu gunlerde bir nebze de olsa azalmis olan, lakin balik hafizali zihinler sebebi ile, sol framede yine yuzde 80lik bolumu kapsayan basliklardir.
çok fazla entry girilen başlıktır.
başlık cinsel içerikli olmasa dahi küfürlerin cinsiyetçi olması zaten liseli bir popülasyonu olan güzide(!) uludağ sözlüğü iyice ataerkilliğe yöneltiyor. yapmayın.
Başlık adi görüldüğü anda linkin gizli sekmede açılıp heyecanla entry girilen başlıktır.
Esas mesele başlıkların cinsel içerikli olmasından çok alenen fantezi ve hakaret dolu olmasıdır. Müdahele edilmedilidir.
Bu sözlükteki en çok entry girilen basliklardir. Ne yazık ki sözlüğü o başlıklar doldurmuştur.
(bkz: cinsel seksli başlık)
moderasyonun el atması lazımdır. herkes rahatsız olduğunu belirtmesine rağmen hicbir şey yapılmamakta.
https://galeri.uludagsozl...7erikli-ba%C5%9Fl%C4%B1k/

hahahha. biliyorum çok komik.
Bıktık yeter artık açanlaŕı atmak çok mu zor anlamadım gitti.
görsel

illallah dedirtir. nasıl bir fantaziniz var anlamıyoum.

yemek yerken sözlüğe girmememi sağlar.
ben çok sikiciyim mesajı verme yöntemi.