bugün

Bu saatlerde dolaşımda olan varlıklardır.
Tuvalete falan gidecekseniz dikkatli olun.
Tuvaletiniz geldiyse 2 kere düşünün. Tuvalete girince besmele çekin her zaman günah olmaz besmele her yerde çekilir.
Geceleri gezen varlıklardır.
0:00 1:04
görsel

Cin denince bu adam canlanıyordu kafamda çocukken. bücür cadı dizisindeki cin bu, bu adam sayesinde cinlerden korkmadım.
gece gece insanların aklına gelen varlıklardır.
Çok dolandırıcı yaratıklardır dikkatli olmak lazım.
(bkz: ananza cin kabilesi)
Yav hocam, cin dediğiniz şey keşke olsa, keşke kendini gösterse hatta çarpmasını da kabul edebilirim eğer allah'ın varlığı ifşa olacaksa. Sonsuz hayatımız kurtulmuş olacak ne güzel işte.
Nedense hep köy evinde yaşayan müslümanlara musallat oluyor. Aga bize musallat olsun. Bizi de görsün abi. Milleti bu saçmalıklarla korkutuyorlar sonra gereksiz korku yaşıyor insanlar. Cidden gerek yok. Hayatın kendisi zaten yeterince korkunç. Eğer sözlüğü okuyorsalar bana özelden yazabilirler. Ancak nude foto atmasınlar çünkü zall mesaj kutumu okuyor.
musluman cinlerde aramizda diye biliyorum gormedigimizden ve kotu nam salmislarindan dolayi korkar dururuz fakat sey dusunuyorum bize iyilik yapani hic mi yok elbet vardir degil mi iyi insanlar gibi vs. neyse cok da sey yapmadan o zaman hayirli sabahlar cemati muslimin.
Tanıdığım biri şimdi orucunu açtı. Çayı beraber içecez bi iznillah.
Gündem tabiki covid 19 ve doğu Akdeniz'de Türkiye'nin önemi.
insanoğlundan daha vefalı ve samimi canlılar geceleri ne zaman ıslık çalsam muhakkak yanıma gelip hal hatır sorarlar abi çarpacak birileri var mı demeden de gitmezler.
eski kitaplara göre, gusül almayanlara musallat olurlar.

görsel
En çok korktuğum şeydi müslümanken.

Ergenliğimde Rüyalandığım bir gecenin sabahında boy abdesti alacak vaktim olmamıştı ve tüm gün peşimde cinlerin dolaştığına inanmıştım bir aptal gibi.

Cinli filmler izlediğimde tuvalete giremezdim korkudan. Şimdi gülmek için izliyorum.
abuk subuk zevkleri olduğuna inanılan gerçekte var olmayan soyut kavram, basmakalıp bir inanış.
Alaaddin in sihirli lambasından çıktığı takdirde, üç dileğinizi gerçekleştirecek varlık.
bi ara kyk yurdunda ki manevi danışman hocaya sormuştum. hocam bu cinler nedir, ne değildir diye. hoca da sağolsun kurana göre cevapladı. diyanete göre kuranda cinlerin kötüsüne(kafirine) şeytan dendiği ve şeytanlarında insanlara fiziksel anlamda zarar veremediğini açık açık kanıtlarla gösterdi. yanisi o filmlerde gördüğünüz sağda solda duyduğunuz olayların bir çoğu yalan. velev ki rüyanızda veya uyku ile uyanıklık arasında bir şey gördünüz ya da gördüğünüzü zannettiniz, euzu besmele çekip nas felak okuyun o size yeter onlar size zarar veremez. inanmayanlara ise diyecek bir sözüm yok. onlar zaten inanmıyor ki ne tavsiyesinde bulunayım.
edit: niyetim korkutmak değil bilgilendirmek. aklı olan zaten alacağını aldı bile.
Cin bakanlığı kurulmalı, devletimiz ülkemize ait cinlere destek olmalıdır. Bizim cinlerimiz onlar.
Enerjisel varlıklardır ve boyutları farklı olduğu için göremeyiz. Quantum fiziği ile ilgilenenler anlayabilir. Boyutların varlığı ise bilimsel olarak kanıtlıdır.

Müslüman olmayanları insanlara musallat olabilir.

Büyü cinler vasıtası ile yapılır. Büyü yapan kisinin cinleri vardır ya da size bulaşması için bir seyler yazar.

Buyü Yapan da yaptıran da lanetlenmiştir. Maalesef en çok kadınlar yaptırıyor.
Enerji boyutunda nasıl kıllı oluyorlar aq.
Kıl problemini hala çözememişler mi.
lazer epilasyon yaptırsınlar hangi devirde yaşıyorlar.
akıllarınca birilerini gece korkutmaya çalışmak için bu tarz başlıkları açanlar oluyor ama ben sizleri bilgilendirmek için bu entry yi giriyorum. arkadaşlar kurana göre cinlerin kafirine şeytan denir ve yine kurana göre şeytan insanlara fiziksel anlamda bir şey yapamaz. onun size yapabileceği en fazla şey vesvese olacaktır. cinlere inanmayanlara diyecek bir şeyim yok ama cinlere inanıp kurana ve allaha inanmayanlara diyecek tek şeyim var. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.(şaka şaka) arkadaşlar bu güne kadar cin saldırısından ölen hiçbir adam duydunuz mu? inanmayın böyle şeylere.
görsel
Aga sabah bi uyandım avucumda turuncu bir leke var hemen internetten bakayım dedim gece cinler düğüne götürmüş yazıyor.
birisi insan kılığında sürekli televizyonda boy gösteriyor, bilin bakalım kim?