bugün

2-3 dua öğren. oku oku üfle ama kuvvetli nefes lazım.
Bu konu hakkında süper planlarım var işleyişi iyi yaparsak çok kişiyi üfleyebilirim ama uygulamaya geçiremiyorum bana ters Bi durum yoksa ülkede çok üflenmek isteyen götüne yazı yazdırmak isteyen kişi var.
bende olmak istiyorum

iyi para var bu işlerde.
sana inanacak 10-15 tane salak bulman lazım, tabi bu salaklar o kadar da salak değiller, parayı verdiğin sürece "müridin" olurlar...
daha sonra, ben bu işi allah rızası için yapıyorum para kabul etmem kafasında olmalısın ki insanlar ödedikleri parayı kendi rızaları ile ödediklerini düşünsünler...bağış vs de kabul et ki kuşkulanmasın insanlar.
öğrenci okutuyoruz ayağına kurbanda, ramazanda vs bağış topla ki kasan dolsun.
sonra 8-10 tane kimsenin bilmediği duayı ezberle ve bu duaları tersten de okuyabilecek durumda ol, cinler dualar tersten okunduğunda amuda kalkış şınav çekiyorlar filan de...
sakal uzat...
şalvar giy...

3-5 kişi tut, içine cin kaçmış gibi yaşasın 1 sene filan...köyde kasabada namı duyulsun o kişinin...sonra bir şekilde sana gelsin ve hoooooooop tedavi olsun....ünün böylece tüm kasabada öğrenilmiş olur...
cinci hoca olma işi gizli yürütülmesi gereken zorlu bir pr çalışmasıdır...bol şans...

cehennemde görüşürüz...
Oncelikle sabahtan beri videosu sozlukte donen hocaya gidip bir el alman lazim. Artik el mi verir, eline mi verir bilinmez. Sonrasinda yurur gidersin.