bugün

Kuru pasta yerine eti cin dağıtılan düğündür.
Gidenlerin bi daha geri dönmediği dügünmüş rivayetlere göre.

Uykunda rüyanda sakin cin düğününe gitme derdi bi yaşlı teyze.
genellikle köylerde görülür. taksim meydanda hiç şahit olunmamıştır.
olsa da pilav yesek amk.
her ailede mutlaka bir akraba bu düğüne birinin zoruyla katılmış, tam pilava kaşığı daldırıp bismillah dediği anda cinler yok olmuş akraba da korku içinde eve geri dönmüştür.

ulan aynı hikayeyi 7 farklı kişiden dinledim. koca koca kelli felli adamlar abi atma bi yerden duydun sende bize üflüyon da diyemiyorum.

varsa böyle bir şey tutsunlar bizi götürsünler aga besmeleyi yemeğin sonuna saklarım valla bak. pilavı tavuğu gömeriz o sıra onlarda işi halleder.

win win durumu yani
Bu cin mevzusu nedir ya ben tam vakıf değilim olaya. Görüp duruyorum cinli minli başlıklar. Özel bir hafta falan mı var dini mevzularda? Çok anlamıyorum bu işlerden.
bu konularla dalga geçmeyin arkadaşlar, başına gelmeyen bilemez.

birkaç yıl öncesinde arkadaşlarla silivri taraflarında kamp yapıyorduk, gece saat 3 gibi biraz ilerdeki su kaynağının ordan sesler gelmeye başladı. öncesinde dikkate almadık ama sesler kesilmeyince bir gidip bakayım dedim. tam kaynağın önüne gelmiştim ki 10 metre ilerimde siz diyin 150 ben diyeyim 200 tane küçük küçük insan. selamun aleyküm, aleyküm selam derken illa halaya gel dediler. birader bırakın yarın iş güç var ne halayı falan derken aldılar beni araya, sabaha kadar halay çektim amk. sabah ezanına yakın takı töreni oldu, adettendir dedim bir tane çeyrek soğan kabuğu taktım çıktım.
Geçen gece 50cmlik küçük gelinlikli yaratığa soğan tarlası takmamla sonuçlanan olay, kabuklarıyla bir ömür geçirirler artık.

Sene olmuş 2019 hala şöyle safsatalara inanlar var, nedense herhangi bir cinci hocayla konuştuğumuzda bir etkisi olmuyor.
Köye gittim, geçen yaz burdur’da bir köy. Cin muhabbeti açıldı şöyle iletişime geçen birileri var böyle bir adam var gel seni onla konuşturalım dediler. Adama dedimki benim göz perdemi kaldır görmek istiyorum o yaratıkları, şaşırdı sonuçlarını anlattı. Ne derse tamam dedim sonuç koca bir 0.
gerdek gecesinde ayaklar ters olduğundan omuza tam oturur. müthiş.
Gece gece Salak salak konular açmayın amk. Korkuttuğunuzu mu sanıyosunuz böyle. Çok komikmiş bence.
teknik olarak görünmez olduklarından dolu odalarda neden yapmıyor olduklarını anlamadığım cin etkinliğidir.
çok ciddi bir ortam.
Cinsel düğündür.
her dugune katilmamamiz gereklidir.
cin hanimin kiz kardesi olabilir damat cinin bacisi olabilir bize asik olabilir evlerden uzak arkadaslar.
düsün kayinin cin ve hemoroiti var aq.
kına geceleri daha eğlenceli oluyor.
görsel
(bkz: cinsel düğüne katılmak)
Selia hanımın davul çaldığı düğündür.
aileler ve yakın arkadaşlar arasında sade bir kır düğünüdür.
Sosyal mesafe kuralı olmayan düğündür.
Sessiz ve sakin olur.

Kendi aralarında eğlenirler.

Onur konuğu olarak bir kaç Melek de katılır.
Covit cinleri de vurmuş sadece nikah kıyıyorlarmış.

Son dönemlerde artan kur ile acaba cinler gelin ve damada ne takıyor diye düşündüm bak şimdi. Bilen aydınlatsın.
Bu ara düğün yapmasınlar valla gelemem çeyrek olmuş 560.
Ankara havası çalar.
görsel
düğünün saksafoncusu.