bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    reklamının sonunda eser kalmadı kirdeng denen ürün.
    1 ... mico1912
  2. 2.
    seyredenleri aptal zanneden reklamlara sahip firma.reklama çıkan bayanların alayı ingilizce konuşmakta,konuşmalara dublaj yapılmakta ama altta isim olarak diyarbakırdan bilmemne hanım,edirneden bilmemne hanım yazmaktadır.
    2 ... imhotep
  3. 3.
    orjinal sloganı için
    (bkz: bang and the dirt is gone)

(bkz: honk)
    ... myntax error
  4. 4.
    inatçı kirleri ve kireci söküp atmakta ortalama ürünlerden biraz daha başarılı olan bir ürün. fakat sprey formundaki tüm temizlik malzemelerinin yaptığı gibi, ciğerleri mahvediyor. ne kadar dikkat ederseniz edin bu ürünü solumak kaçınılmaz, zira o partiküller havada asılı kalıyor belli bir süre. bu da göğüs ağrısına yol açıyor. zehirler adamı bu cillit bang... artı boşuna o kadar para vermeyin. normal cifle biraz daha fazla efor sarf edin, olsun bitsin. sonuç olarak tavsiye etmiyorum.
    ... ashtarte
  5. 5.
    bu ürünü kullanan evhanımlarını işkadınlığına( işim evim) terfi ettiren temizlik ürünü.
    ... the longest journey
  6. 6.
    hiç inanmıyordum bu reklamlarına.

sonra arkadaş al al al dedi.

yarın bir arkadaşım ziyarete gelecek türkiye'den.

3 saatte, maşallah cidden hepsini hallettim.

sağ olsun.
    ... augustiner
  7. 7.
    son reklamını hangi kafayla çektiler merak ettiğimdir.o el hareketi nedir arkadaş.
    https://video.uludagsozluk.com/v/cillit-bang-99933/

... 56k modem sesinin bestekari
  8. 8.
    Bir level üstü; Turbo power dır.
    ... ben hakimim masum bey
  9. 9.
    Eser kaldi kirdang.
    ... boynuzlu kral kertenkele
  10. 10.
    bu gece bütün kanallarda reklamı dönen temizlik markasıdır. sikeyim çileni de takılan band kaydını da. ulan amın evlatları alanı da siksinler kullananı da. kime ne kadar para verdiniz de yaptırdınız bu reklamı? program sonrası 30 reklam çıktıysa 15 i cillit bang reklamı ve bu yaraktan reklam. yemin ederim sinirlerim bozuldu.
    ... biladerinho