türkiye'nin tanıyacağı yeni bir müzisyen.
"ama" albümü mutlakadinlenesidir.
ilk dinlendiğinde sesi kayahan'a benzetilen, başarılı ses.
ama şarkısı ile müzik kanallarından birinde rastladım kendisine. ciddi bir müzisyene benziyor.
klibinde elinde gitarıyla karşımızda.
galatasaray lisesi mezunu. "sanırım candan erçetin'in müzik öğretmenliği döneminden bir öğrenci" diye düşünürken melek albümünde bulunan yaşıyorum adlı şarkının bestecisi olduğunu, yine aynı albümde gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar'ı düzenlemiş ve klasik gitar çalmış; şehir'i ise candan erçetin ile birlikte bestelemiş olduğunu, kırık kalpler durağında klibinde de gitar çaldığını öğrendim.
ama isimli şarkısında da sanırım devran dönmüş ve candan erçetin ona vokal yapmış.
sevdik.
son zamanlarda boy gösteren şarkıcılar gibi kameraya oynamayan kişi. konservatuar mezunu olduğu duruşundan bellidir. sadece gitar'ı ve kendisi vardır. şarkısı anormal derecede güzeldir. ayrıca bir zamanlar severek izlediğim şarkısına aşık olduğum sınıf dizisininde müziği kendisine aitmiş.*
şarkının sözleri çok güzel lakin klip sırasında tripten tribe de girmese olmaz mı ki? gitar çalan çok sanatçı gördük. yaşar gördük ki adam sadece çalardı. şekilden şekile girmenin anlamı nedir ki?

klibi eleştirsem de sesi ve şarkısı gerçekten başarılı olan sanatçı.

ek olarak; sevip de sevilmeyen şarkı piyasası çok durgundu bu şarkı ilaç gibi gelecek.
ama isimli şarkısıyla beğenimi kazanmış müzisyen. altyapısı sağlam, hemen belli ediyor ki sesi oldukça iyi.
seni çok özledim şarkısı mükemmel olan müzisyen.

edit:ayrıca klibinde kuzeninim eski sevgilisi oynatmıştır.
sesi duru , yorumuyla büyüleyen ve kesinlikle dinlenilesi müzik insanı.
ama, seni çok özledim, ağladım bu gece... romantik şarkıların adamı olma yolunda ki gayet başarılı. anlamsız bir şekilde sevdim ben bu adamı ki hala neyi sevdiğimi de bilmiyorum ama deli gibi özellikle ama şarkısını dinliyorum.
devamını beklemedeyiz.
güzel şarkıları var ama nedense hiç ünlü değil .
"Biri senin montundan giyer, senin gibi kokar, senin gibi güler, aldanırım" diyerek canımızı yakan adam.
http://www.youtube.com/watch?v=rAPeA--8JKE