bugün

Bu adamlar benim vatandaşımın parasızlıktan gidemediği yerlere gidiyor, eğleniyor, yan geliyor yatıyor. O cicişler de bu hayvanlara konser veriyor. Ülkenin geldiği hâle bakın.
şaşırtmamışlardır.
"erkekler ciciş'lere koştu!"

şu başlık bile mide bulandırıcı. kadınların müziğe dair -bildiğim kadarıyla- bir bilgisi de yok. karaoke yaparak şarkıcı olmuşlar, mikrofon bile eğreti duruyor ellerinde. yaptıkları şarkı da ucuzluklarına örnek.
şarkı yapmak vücut pazarlamanın paravanı oldu resmen. kendini etten ibaret görmek nasıl bir şey aklım almıyor. keşke kendilerini 'kullanılmaya' layık göstereceklerine azıcık efendilik kazansalar.

çok sinirlendim ya.
Savaştan kaçan mağdur kardeşlerimizi izlerken sinirden dişlerinizi kırabilirsiniz açmayın. Evet askerimiz bunlar için Suriye'de şehit oluyor..
yazık ama ya suriyeli diye de bu kadar yapılmaz ki insan hakları diye bir şey var.
Ulan ekonomi nasıl bozulduysa artık, Eskortluk bile para etmiyor galiba.
ama onlar din kardeşlerimiz.
(bkz: herkes hak ettiğini yaşar)
konserden ziyade her an üstlerindeki ufacık kumaş parçalarını da parçalayıp erotik film çekeceklermiş gibi gelmiştir. ya bu tipler bu ülkede meşhur oluyorlar ya insan kafayı yakar. onlar nasıl kıyafetler hem sizi kim şarkıcı yaptı amk.

suriyelilere girmiyorum bile. savaştan kaçmış mağdur kardeşlerimiz. yersen. ahmedin mehmedin götünde ayı bağırıyor sıcak altında çalışmaktan millet nerelerde.
Bahar candanın ki daha kalabalıktı. Resmen hezimet.
Bunlar konser sırasında kaldırıp birbirine dayamadıysa bende hiç bir şey bilmiyorum.

Midem bulandı amk.
Suriyelilere yapılan bu insanlık dışı muameleyi kınıyorum.
https://www.instagram.com...AU3c/?igshid=7vp8rgnqzz2o

Mide bulandirmistir.
Bu görüntüyü hafizamdan nasıl silebilirim. Cicişlerden bir önce de bahar Candan vermişti zaten.

Kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar