bugün

paralelleri ve kemalistleri üzen açıklamadır.

tayyip erdoğan'a ait diye piyasaya sürülen kasetler ve ses kayıtları cia tarafından incelenmiş ve kasetlerin montaj olduğu belgelenmiştir.

işte cia'nın ses kayıtları konusunda uzman başkanının açıklamaları;
görsel

ve yine abd'nin en ünlü ses kayıt uzmanı dr. dre'nin açıklamaları;
görsel

hadi bakalım atayizler bunu da açıklayın.
Ben en son Roberto Carlosu Sivassporun başına getireceğiz dediklerinde bu kadar gülmüştüm *
Çoğunluk montaj değil diyorsa montajdır.
Kayitlarin sozde montaj oldugunu aciklamis olabilir, fakat "saglam iradeye sahip cikmasi gerekir" ne demek lan.
Oldu olacak zamanlamanin manidar oldugundan da bahsetseydi.

Edit bu entrymi kisa zaman icinde sozluk yazarlarinin yaptigi en buyuk malliklar gibi bir basliga girmem gerekecek.

Kendime not: ulan insan bir isme bakar minakoyayim.
Şaşırtmıştır. Ateist arkadaşa gösterdim şu an pusulayla kıbleyi arıyor.

Gerçek sanıp yorum yapan beyinsizlerin genel kültür bilgisine sokayım bu arada..
Hadi canim hadi, bunlara karnimiz tok.
Cia açıklama yapmış da, şuraya 2 resim koydunuz biz de inandik öyle mi? Hah. Onu anca akkoyunlar yer.
Ayrica diyorum ki;
(bkz: minareyi çalan kılıfını hazırlar)
Kapis?
Ateistlerin bile açıklayamayacağı durum. Güldürmüştür.
Yazar burada bizi güldürmeyi başarmıştır.
önce senatör sasha grey'in açıklama ve itirafları, sonra cia'nın en tepesindeki adamın bu açıklaması.

daha hala büyük usta'ya, uzun adam'a biat etmiyorsanız vatan hainisiniz. net...
sn. başbakanımıza zenginler tarafından fakirlere verilmek, dağıtılmak amacı ile verilen zekat ve yardım paralarına yapılan iftiradır.
bu iftirayı atanlar inananlar müslüman olamaz.

http://www.radikal.com.tr...tlarini_vermistir-1178602

edibüdü; vurmayın lan, bunu diyen ben değilim.
abd'li senatör sasha grey'in ricası üzerine cia kasedi izlemiştir. montaj olduğu kesindir. sasha grey varsa kesin montajdır.
cia ses kayıtları uzman başkanı, abdnin en ünlü ses kayıt uzmanı dr. dre bilmiyor siz biliyorsunuz demi beyler, gözünüzü seveyim yapmayın etmeyin mantıklı düşünün dinlenileceğini bilen bi başbakan oğlum paraları kaçır der mi veyahut başbakan kısık sesle konuşup kısık sesle duyulmayacağını sanar mı, bunları düşünmez mi.
bir samimi itiraf daha senatör sasha grey'den gelmiştir.
görsel