1. 1.
  prog head ilahları queensryche ın deli dahi gitaristidir. harbiden yarı şizofrenik bir durumu vardır. ara sıra hastahaneye yatar çıkar. berklee müzik kolejinde okumuştur. steve vai in kankasıdır. çok usta bir gitarist olmasına rağmen gereksiz numaralar ve hız gösterilerine takılmaz. çok iyi bir şarkı yazarı ve kompozitördür. esp gitarları çalar. tanımak isteyenlere özellikle operation mindcrime albümü ve özellikle ı don't believe in love tavsiye edilir. ha ayrıca kovboy şapkası da kendisine pek yakışıyor.
  2 ... ditty
 2. 2.
  işte muhteşem della brown. chris'in sololarına dikkat.

  https://video.uludagsozluk.com/v/chris-de-garmo-72097/

  ... ditty
 3. 3.
  öyle bir "aşka inanmıyorum" deyişi var ki bunu ancak bir aşık söyleyebilir böyle;

  http://www.youtube.com/watch?v=UjjS_9qq3-g+
  ... ditty
 4. 4.
  Queensryche'tan ayrılması gruba kan kaybettirmiş , muhteşem gitaristliğinın yanısıra çok iyi şarkı sözü yazan ( (bkz: Breaking The Silence) , (bkz: Eyes Of A Stranger), (bkz: jet city woman) ) ayrıca normalin üstünde uzun parmaklara sahip gitar gurusu *.
  1 ... eric draven
 5. 5.
  gruptan ayrıldıktan sonra amerika'da ticari bir havayolu şirketinde pilotluk yapmaya başladığını öğrenerek dumura uğradığım harbi kırık şahsiyet. delikasap.com'un yalancısıyım. gerçi steve vai de polislik, manowar basçısı joey de maio da kamyon şoförlüğü yapmış ama pilotluk biraz daha sıradışı gibi.
  1 ... ditty
 6. 6.
  http://www.delikasap.com/content.asp?conid=380
  ... ditty
 7. 7.
  (bkz: eddie jackson)
  ... ditty
 8. 8.
  (bkz: ruya adami)
  ... little girl in bloom
 9. 9.
  1991 yılında bestelediği (sözleri de müziği de kendisine ait) silent lucidity , queensryche ın en büyük hiti olmuş, billboard ın ilk 10'una girmeyi başarmış ayrıca kendisine o yıl bmi nin en iyi şarkı yazarı ödülünü kazandırmıştır.
  ... ditty
 10. 10.
  (bkz: della brown)
  ... ditty