bugün

yaklaşık 1 milyon 108 bin liralık faturaymış. Arkadaş 900 lü hatlarla mı görüşme yaptın ne yaptın bu kadar ? Bu hanım ablamızın yaptığı yanlış bir şey olsa da meclis gündemine gelebiliyorsa ve ayrıca mecliste bununla ilgili toplantı yapılacağı söyleniyorsa ki çok doğru bir olay, -fakirin fukaranın vergisiyle her şey bedava deyip har vurup harman savurmak kimin haddine?- Savunuyorum, bunlara bir kısıtlama gelmeli. lakin; aynı mecliste Egemen Bağış'ı, Zafer Çağlayan'ı aklayanları ve aklamaya çalışanları da unutmamak gerekir. Twitter'da geziyorken dikkatimi çekti bizim Melih Gökçek sürekli bu faturayla alakalı twittler paylaşıyor. " Adam olana" sormazlar mı " Eyyy Melih Gökçek Rüşvet olaylarında 800binlik saat olaylarında neredeydin sesin çıkmıyordu?" diye. Siyasetten oldum olası nefret eden birisi olarak, bu siyasetin kirli yüzlerini ve kirli insanlarını görmekten bıkkınlık geldi. Görüşüm milliyetçi, ancak bazen doğruları görmek için görüşünüzün ne olduğu pek de önemli olmayabiliyor. Yeter ki parti gözüyle değil, vicdan gözüyle bakalım vesselam.
o amına koduklarının düşünceleri sayesinde burada özgürce yazabildiğini unutma.
Sanki akp mhp hdp li vekiller çok az kullanıyor tüm vekillerin faturası kabarık benim merak ettiğim şey her yere sınırsız 70 liraya konuşulurken bu fatura nerden çıkıyor insanın aklına değişik sorular geliyor.
görsel

hangi birini ödesin millet gerçekten hayret ediyorum. iyi ki ülke emanet edilmiyor.
Görüldüğü üzre tüm partilerden isimler var azdan çoka hepsininki yıllık asgari ücretten başlıyor.
Kimin vekili farketmez telefon, internet, yemek, ulaşım Vs gibi masraflarını devletin ödemesine karşıyım.
Ömür boyu 15 küsür bin lira emekli maaşına da karşıyım.
Ihtiyacı olan milyonlar varken can sıkıyor böyle şeyler.
Kılıçdaroğlu bu vekilin istifasını isteyerek güzel bir iş yapmıştır.
Akepeli Cumhurbaşkanı nin bir aylık elektrik faturası kadardır. Ona niye ses etmiyorsunuz ibneler?
elif doğan hanfendi uzaya canli falan mi baglandi o ne la.
bilmiyorum farkında mısınız ama şu anda bu başlıkta insanlar kendi partisinden olanların hırsızlığını savunuyor. geri zekalılar sizi sizin fanatikliğinizi sikeyim.
şu haber ve liste bir diğer lağım medyası yalanıdır;

görsel
En azından chp den kimse bunu savunmadi demiş biri. Sıkıntı zaten savunmada değil zira neresini savunacaklar merak ediyorum. Önemli olan hiç bir chp linin tepki vermemesi. Adeta üç maymunu oynaması.

Edit : bir insan bu entry ı eksiliyorsa su katılmamış çomardır.
Bu paralar 1300 lira asgari ucret alan adamin verdigi vergilerden kesiliyor, yapilan yorumlara bak eheheh.
Adam yandaş medyayı medya sanıp başka bir şeye bakmadığı için kimse tepki vermedi sanıyor ya. Trajikomik.
bu arada sürmanşette özcan purçu 181.900 yazılmış.

adam twitter üzerinden döküm paylaştı ama onu yayınlarlar mı acaba?
görsel

belitmek gereği doğuyor chp ile uzaktan yakından alakam yok. elif doğan türkmen nasıl rezil rüsva bir iş yapmış ise bu adam itibar suikastinde o kadar mağdurdur.
hayatınız boyunca çalışsanız kazanamayacağınız bir miktar olabilir. fakat ne önemi var akepeliler yapmadı onlar yapsaydı laf ederdik.
10. AK Partili Sema Kırcı – 40.274

9. AK Partili ishak Gazel – 44.006

8. AK Partili Orhan Karasayar – 50.772

7. CHP’li Ali Haydar Hakverdi – 77.882

6. CHP’li Özgür Özel – 78.120

5. AK Partili Fehmi Küpçü – 130.498

4. AK Partili Bülent Turan – 145.248

3. CHP’li Özcan Purcu – 181.905

2. CHP’li Emre Köprülü – 373.457

1. CHP’li Elif Doğan Türkmen – 1.108.842

Liste bu beyler. Partili partisiz demeden bu soygunu yapanların alayını kınayabilecek misiniz yoksa yav akp'lilerin ki hariç mi diyeceksiniz?
toplayınca bi rinci kadar olmadığı için tabikide hariç diyecekler.