bugün

hepar genel başkanı osman pamukoğlu tarafından belirtilen iddiadır. iddia ciddi. ancak olayın komik yanı, yakın zamanlarda hem chp'nin hem de hepar'ın bursa'da yapacağı miting dolayısıyla kalabalıktan heparlılara chp li diye 30 lira verilmiş. bu şekilde chp'nin para verdiği ortaya çıkmış.

http://www.internethaber....bile-secemedi-350133h.htm
cem uzan'ın başlattığı döner-ekmek karşılığı katılıma, piyasayı yükselten etki ile yeni bir soluk getirmektir.
geçen gün denize 30 liram düştü ak parti seçim bürosundan koca koca adamlar denize atladılar.
ulan ne oldu demeden tinercilerle paralar için suda dövüşmeye başladılar. ulan yazık dedim çıkardım birer onluk tutuşturdum ellerine dedim " hadi hadi".
tabi sırtlarına da dokundum babacan bir tavırla. baktım ağlıyorlar " ee artık daha ne istiyorsunuz dedim" . meğer küfür edip birer torba kömür yetiyormuş.
aklınızda bulunsun gençler. evin en garip yerine paranız düşerse ve dışarıda bir akp seçim şeysi varsa seslenin koşup çıkarıyorlar parayı.
bana vermediler lan. kazıkladılar demek beni. oyum bundan sonra... düşündüm bulamadım şu an. kimseye vermiyorum lan. kılıçdaroğlu'nu da bi yakalarsam o 30 lirayı nasıl alıyorum ben ondan görsün bakalım.
heparlı kaç kişi var 3 mü 5 mi at yalanı sikeyim inananı.

bu arada şakirt tezini çürütüyorum, kimyanı da bozuyorum şifreni de zaten çözdüm.

http://www.merveloji.com/...edildi-24-nisan-2011.html
gerçekten veriliyorsa şayet, buradaki mitingde katılımda patlama yaşanması gerekirdi. buralarda beleşçi çok.
bu yağmurda bu kalabalığın nedeni.. evet çok mantıklı.
vay enayiler. 30 lira ne ya, bu millet bir paket makarnaya ruhunu satıyor.
demek 30 lira, vay müsrifler.
bir torba kömür yaklaşık 15 lira olduğuna göre iki torba kömür yapar.
chp dir ne yapsa yeridir şeklinde açıklanabilir durumdur. al parayı vur tokadı.
chp haricinde kalan partilerin propaganda yapmasının ibneliğine sebebiyet vermemektedir.

mitingi bilmem. ama! chp, gençlik kollarında olan gençlere para vermez.
veren vardır ama. hangi parti olduğu belli.
bunu da götümden uydurmuyorum, akp gençlik kollarında olan kişileri tanıdığımdan söylüyorum.
daha önce niye söylemediniz amına koyim.

ankara mitingi daha olmadıysa zamanını bilenler pm atsın lütfen.

(bkz: öğrenci dostu chp)
30 liraya iyi iş yapmış adamlar. en fazla 2 saat ayakta beklemek, arada bir alkış tutmak ve her onaylatacağı söze evet demek için gerçekten çok fazla.
akp'nin suyu olmayan köye çamaşır makinesi göndermesinden daha akıllıca harekettir. ikisi de rüşvet. en azından birisi kullanılabiliyor.
osman pamukoğlu'nun son iddiası. her ilin çıkardığı milletvekili sayısının üçte birine talip olduklarını da belirtmiş.
http://www.ensonhaber.com...-aciklama-2011-05-31.html
doğruluk payı olan açıklamadır. zaten kendileri yalan üzerine kurulu bir partinin başkanı olmadıklarından, riyakar söylemler beklenemez. lakin bu uygulamayı yapan sadece chp değildir, her seçim zamanı alışılagelmiş olan bir olaydır ve herkes tarafından bilinir.
akp ise 50 lira veriyor miting başına.çok bağırırsan 100 lira.
chp' ye ilginin büyük olduğunu gören akplinin ağzından düşmeyen lafdır.

edit: hepar başkanı söylemiş.
güneydoğu'da geçerli olamayacak iddiadır. orada chp'nin adı okunmadığı için bdp meydanı gönüllü dolduruyor.
özünü akp eyleminden alan fakat nasıl olduğunu anlamadığım ve chp'nin üzerine yaftalanan doğru olmayan bir konudur.

(bkz: bana ve çevremdekilere para veren olmadı)
istanbulda çarşafla bir tur atmak, özellikle istiklal caddesinde 500 liradır.
(bkz: gerçektir)
(bkz: vay arkadaş ne hale geldik)
akplinin tutuştuğu tipik iftira sebebi.
hepar'ın mitingine kim gidiyor.
(bkz: chp nin mitinge katılanlara 30 lira vermesi)
bu doğru bir şey abi sadece chp yapmıyor ki bunu hemen hemen çoğu kişi yapıyor. bu durum futbol olayında da geçerli fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş anadolu takımları için de geçerli oho o kadar çok var ki!

edit: ya olm ne kadar saçma salak insanlarsınız ben tarafsız bir insanım ama gözümle gördüğümüde saklamam kardeşim! kimse bana inandıramaz o stadların siktiri boktan maçlarda dolduğunu veya o mitinglerin o kadar dolduğunu lan o kadar insan işsiz olur mu ya bu ne amk devleti batırdınız piçler asabımı bozuyonuz ya!