bugün

2019 da iflas bayarağını çekeceğini düşünüyorum . zira gidişat aşağı doğru .
(#38666057)
görsel
itin duası kabul olaydı gökten ne yağacağı malum.
70 seneden beri iktidar olamayan sarı çizmeli mehmet ağa mı ? kaybettiğinizin farkına vardığınız zaman cehape kendisini kapatmış olacak . ve eminim o zaman da hava hoş ayaklarına yatacaksınız .

insan da yüz olacak yüz utanma olacak sıkılma olacak . yüzsüzlüğü marifet sanmak marifet değil rezilliktir .
70 sene gerçekten güzel bir duruşmuş tam size göre bir duruş . başkasına bu kadar yakışmaz çünkü .
chp nin içler acısı ilk durumu inönüydü son durumunun da kemal olması dileğiyle bitsin artık şu parti olmayan saçmalık şeysi.
70 senelik muhalefet çınarı . 70 sene den beri ona hırsız buna soyguncu demekten öteye bir adım bile atamayan ulu bir çınar . nice 70 senelere ey ulu çınar . aynen böyle devam edin lütfen .

edin ki millet sizi itin kıçınada sokup sokup çıkarsın . afferim size . çok güzel .
Yazık la kimin partisiyse.
görsel
aman ne kadar büyük bir icraat . hırsızın büyüğü ssk yı zamanın da batıran kemal kılıçdaroğludur .

hırsıza hırsız diyorsanız kemal e de desenize salak herifler .

hırsıza hırsız diyorlar mış . sevsinler .
ortadadir. arkadas militarist bir adam hic degilim, vatan millet sevgisi gibi seylerde eksigim, domuz eti de yedim. ama chp genelbaskani olsam su kadini yaptirmam baskan. karsindaki kitle belli, sen saftirik misin ya? bunu kullanacaklarini hic mi dusunmuyorsun? ugras dur simdi. akp'nin ekmegine yag surmekten baska bir sik yaptiginiz yok. cumbabaya yillar sonra hak verdim, gercekten turkiyenin diger umudu chp ise vay halimize.

hic zeki davranmiyorlar. yani bulundugu konumu hakeden hicbir siyasetci olmaz mi ya kodugumun meclisinde? o at agziniza implant hakki almaktan baska bir sik yapmiyorsunuz. sanki o agzi benim hakkimi korumak icin kullanirmis gibi.
görsel
dersimli şeytan yüzünden sürekli muhalefette kalan, dersimli şeytanın partiye apocuları doldurmasıyla iyice şirazesi kaymış chp'nin içler acısı durumudur. dersimli şeytan partiden gitmedikçe chp'ye oy falan yok. dersimli şeytan, uzun adamın loser versiyonudur sadece.
Atatürk görseydi bu halini. Yeni bir parti kurup yeni bir sayfa açardı...

Bir Atatürkçü olarak beni ziyadesiyle üzüyor bu partinin hali. O da Atatürk'e olan saygımdan dolayı üzüyor. Çünkü onun kurduğu bu partinin şimdi bu halde olması Atatürk'e ve ülkeye fuzuli zarar vermektedir. Kimse kusura bakmasın.
Bu gidişle ikinci bir Kenan Evren vakası yaşayabiliriz
Tabi Yaşar Güler'de o yürek varsa.