bugün

sadece aşağıdaki siteye bakarak edinilecek gerçek.

senin partinin verileriyle buradaki verileri karşılaştır hangisi daha gerçekçi geliyor sana?

https://www.chp.org.tr/ya...bilim-platformu-yayinlari
akp'nin başarısız olduğunu zımnen kabul eden bir feveran denemesi.
CHP akp'den başarılı olamaz zira öyle bir hedefi yok. CHP AKP için başarılı olur. 20 yıldır öyle yapıyorlar. Asıl amaçları saraya hizmet etmek.
görsel
1 Tarım bakanı düşün...

Bence bu bile yeter.
hamsinin kavağa çıkması gibi olaylardan biridir. eğer hamsi kavak denen yere çıkarsa cuhapede başarılı olur.

görsel
2023'de göreceksin bunu az kaldı merak etme.
ülkenin ekonomisi fecaat haldeyken hala muhalefeti eleştirip mağduriyet ve ülke yöneten muhaliflik üretmeye çalışmanın da yurdumda geçer akçe bir çakallık olmaya başladığını gösteren bir dikkat çelme çalışması.

(bkz: şimdi arkadaşın kafasını yaşıyoruz)
Yolsuzluk sayısında mı?
Yerel yönetimlere özerklik ,
Açılım ama mecliste,
Kürtçe eğitim,
Yepis yeni anayasa.

Bunları yaparsa batı dünyası paraya boğar ülkeyi. Tabi borç olarak .
Sıcak para ekonomisi ile 3-5 yıl para bolluğu olur piyasalarda
dinlere inanmadığım gibi chp nin de başarılı olacağına inanmıyorum sizde inanmayın. iki tane feminist oyu için üç tane pkk lı oyu için yapmadıkları şey yok. siz bu halkın sorunlarına değinmedikçe sizin iktidar olmanıza imkan yok millet açız ama oyum ak partiye diyor gülüyoruz geçiyoruz ama haklılar size oy verseler akp gider ülkeyi biraz da siz yersiniz. atatürk'ün kurduğu partiyi ne hale getirmişsiniz iktidar olsanız ne yapacaksınız belli değil .
bu 2 partiden bir yol olmaz. biri arap milliyetçisi diğeri kürt milliyetçisi bu 2 partinin tek ortak noktası türk düşmanı olmaları.
görsel
Şimdikinden daha başarısız başkası olamaz, olsa olsa yine hükümetin kendisi olur. Argo tabirle ülkenin içine bundan fazla sıçamazlar gelselerde, şimdi değiş hadi bekliyorum.
Arkadaslar sunu anlamiyorum.
Tamam ekonomi iyi degil ama zannimca o kadar kotu de degil bakmayin kemalistlerin ulkeye bitiyor yaniyor kul oluyor deyip ekonomiden puan kazanmak istemesine. Ama allah rizasi icin elinizi vicdanina koyun. Kilicdaroglunun baskani oldugu chp veya daha partisine soz geciremeyen meral aksener iktidar olursa turkiyedeki problemler duzelir mi saniyorsunuz?
Aksine akp yi mumla aratir bunlar.
Kılıçdaroğlunun batirdigi SSK da açık 2 milyar,şu an pik yapan ekonomimiz de SGK açığı 34 milyar.
CHP başarılı bir parti diyemem ama rtr den daha başarısızı gelebilir mi başa..... Bayaaa bir uğraşmak lazım daha başarısız olmak için.
Chp'li değilim fakat akp'nin bir başarısı var da mı, seni buna inandıralım çomar? Sen akp'nin başarısız olduğunu düşünebilsen, zaten başka partilere yönelirdin..
peki şöyle de sorayım. chp nin akp den daha başarısız olmayacağını nereden biliyorsunuz?
medyanın çoğu gece gündüz erdoğan'ı gösteriyor. kılıçdaroğlu'nu gösteren kanallar çok az. eğer kılıçdaroğlu'nun yazdığı yürüyüş'ü okursan, chp'nin türkiye'ye ait analizlerini ve çözüm önerilerini öğrenebilrsin. ben garanti veriyorum, yürüyüş'ü al oku, ardından chp'ye oy atmaya karar vermezsen bana ulaş, kitabı senden satın alayım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar