bugün

14 mayıs seçiminin bitimine doğru yaşanan hadisedir. bütün sözlük üstüme geldiniz bense seçiimin sözlükte değil sokakta kazanıldığını söyledim durdum ama beton kafalı zihniyete gel laf anlat. ben siz kadar siyaset bilsem burada yazarlık yapmazdım siz halkın nabzını sözlükten ben sokaktan tutan briyim. yeminle size artık acımıyorum.. yoksa şişme botlarla kaçtınızmı lan *
CHP'li değilim ama buradayım.

Ensene şaplağı indirmeden geceyi bitirmeyeceğim.
Daha çok veri gelecek itirazlılar tekrar sayılınca. Ankara da 6. Kez sayılan sandıklar var…kadıköy, beşiktaş, karşıyaka vs neredeyse komple itirazlı. Bu ilçelerin nüfusu asgari balıkesir x 2. Daha durun bakalım gece uzun. Komple veriler gelsin öyle konuşalım.
sandıkları bekliyorlar.
seçim yenilgisinden sonra yürek burkan dramalardan biridir.

gerçekten çok yazık..
ne yaparsın frank! ama montaj ama şu ama bu.
Yooo buradayım tatlım ve hâlâ öndeyiz.
kaybedersek biz hesabı silmeyiz ama siz kaybederseniz hesabınızı silersiniz çünkü maaşlar yatmaz artık..
yaw he he hans denen hadisedir. sen buralarda yokken ben 8 yıldır burada kaç seçim gördüm hiç yenilmedim. kaybetsek bile neden hesap sileyim amk ? haa maaş konusuna gelince ben haksız kazanç hayatım boyu kazanmadım hatta bu konu üstünde ağır yeminlerde ettim lakin sizler burada çok çok fazzlasınız toplasan 6 ak partili yazar var bunların maaş aldığını düşünmek ağır geri zekalılık olsa gerek. neden mi iyesta ak partiliydi ama sanal alemi bile terk etii gitti maaş alan biri bunu yapmazdı.
seçim sonucu ne olursa olsun gerçekleşmeyecek olay. sabır ve yasalar dahilinde mücadele vereceğiz. elbet güzel günler göreceğiz. umudu kaybetmeyin.
Ne kaybolcam aq tahmin ettiğim sonuçlar önümüzde.
Önde olduğunuz kesin. Arkanızdan sarılan birileri var.
Kapı kapı dolaşıp para dağıtıldığı bşr durum var....
Wanted. Aranan.
Kemal reise bay bay diyorum. Yine de takdir ettim alabileceği tüm oyları alarak, başarılı bir mücadele sergiledi.