bugün

CeHapeli Milletvekili Ayşe Eser 'in avrupaya yazdığı bizi kurtarın ne isterseniz veririz. babamız beli olmasa da olur, dinimizide değiştiririz zaten biz müslümanlığı da kabul etmiyoruz, ama ne olur, lütfeeen müdahale edin artıkkk diye yazdığı alçakça kaleme alınmış mektuptur. bunları savunan herkesin bu ülkenin insanları olmadığı açıkça ortadadır. vatan haini dediğimizde kızıyorlar. ne kızıyorsunuz lan! bunu ak parti yazsaydı şimdi götünüz tavan yapmıştı, neler neler demiştiniz. bölücü hainler.

http://www.haber7.com/par...lan-katkili-utanc-mektubu
akp genel başkanının ( aynı zamanda üşlkenin başbakanı oluyor bu arkadaş) kahraman (!) abd askerlerinin ırakı işgali sırasında evlerine sağ salim dönmesi için dua etmesiyle eş değerdir.

akp=chp=bdp=pkk koalisyonu.
yandaş medyanın açıklamasıdır. dikkatli okuyunuz eleştirisel yaklaşıyor oysa medyada hiç bir zaman eleştiri olmaz
her fırsatta atatürk ü ressmen bir mal gibi, eşya gibi kullanıp onun adına "atatürk olmasaydı ninelerimiz sünnetsiz pipinin tadına varırlardı..." fantezilerini kuran zenofobik vatan hainlerinin "nolursa olsun, milletin anasını sikin, islamı jiletle kazımaya çalışın, götümüze beyzbol sopası sokun ama iktidarı bize verin... kıymetlimissss..." tarzındaki hainliklerini yansıtan bir name.
eğer bu mektup doğruysa; başbakanın söylediği "abd askerlerinin evine sağ salim dönmesi için dua ediyorum." cümlesiyle eş değerdir.
(bkz: solcuların gruplar halinde ülkeyi terketmesi) bu topraklardan sürülmesi gerekir.
Sanırım vekil venediklilerden ve malta şövalyelerinden de yardım istemiş.
avrupanın istediğinin yapılmasıdır.

"ülke savaş alanına döndü, her yer yıkıldı. çocuklar savaş alanında inim inim inliyordu, anne anne diye bağırıyorlardı..."

"bakın türkiye terör ülkesi oldu, ırak gibiyiz artık. yatırımlarınızı çekin, bizi destekleyin, darbe olur, nato olur her şey olur yani..."

chp değil mi? sıkıntı yok!
kendilerini temize çıkarmak adına, kaynaksız safsata haberlerin arkasına sığınmış hainleri su yüzeyine çıkarmış başlıktır. utanmazlar neden mi? ar damarları çatlamış da ondan.
buram buram acizlik kokakn mektuptur. sen ki koskaca anamuhalefet lideri memleketi yönetmeye aday kişisin türkiye cumhuriyeti baçbakanlığını nasıl giderde almanya başbakanına şikayet edersiz. hiç mi edebin hayan kalmadı be adam!
alenen ihanet etmiştir. şu an borsanın son hali dolayısı ile göbek atıyor olması da muhtemel. ne demek lan ırak gibiyiz? ne demek yatırımınızı çekin? ne demek bizi kurtarın? ola ki avrupa geldi. kurtulan biz olmayacağız ki, siz olacaksınız. batı yine yeniden ülkeyi size sunacak. tasmanızı çıkartmamak kaydıyla. bilmiyor muyuz bunları? içten içe böyle bencillikleri desteklediğinizi bilmiyor muyduk yıllardır?

şu durumda chp seçmeninin chp'den kopmasını dilemek ahmaklık olur. ama size tavsiyem, en azından savuvnmayın. desteklemeyin. yoksa köpekler suratınıza dahi işemeyecek. kargalar dahi kafalarınıza sıçmayacak.
Kılıçdaroğlu'nun Merkel'e yazdığı mektup. arkadaş bunların alayı hıyanet için yuh olsun.
Yazılan mevki için çokta önemli olmayan bir mektuptur. Ayrıca; Afganistan'da Irak'ta Libya'da Mısır'da ve şimdi Suriye'de haçlı ordusuna yardım ve yataklık yapmaktan çok daha onurlu bir harekettir!
yalvaracak kadar çaresiz olduklarını göteren mektup
haklı ve takdire şayan bir eyleme başlamış halkı destekleme amaçlarının üstlenmeye kaçarak "siyasi bayrak görmek istemiyoruz" diyen halkı kendinden ilan ederek akp iktidarının diline düşme başarısını göstermiş bir partinin çareyi yurtdışındaki kurum veya kuruluşlarda bulan vekilidir.
zamanında ismet inönü nün amerika başkanı wilson a yazdığı mektuptan esinlenmiştir.

x şahıs: merkel abla benim gücüm yetmedi, sokağa çıkarttıklarımın da yetmedi, bir de sen itekleyiversen :(
mektubun özeti şudur. ''Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taaam mı? Şimdi mesela türban olayını çok garıştırdılar. Aralarında bi fark galdı. O farklan çok güzel oldu. Meselam herkesin hayatında gimse garışamaz. Ha nası garışamaz? Ben bu şekhil giyinirim hu bayan şu şehkgil giyinir, şu şehkil giyinir ha hiç kimse gimseye garışmaya bi hakkı yok. Özgürlüğü bidirir. Haa başörtü gurban olduğum Ya Resullah' dan gelebillir amma lakin ki öyle de değildir. benim yorumlamam bu kadar. Haydi hayrlı işler.'' helal sana kılıçdaroğlu ülkeyi kurtardın. bekle ki sana koltuğu verecekler.
unuturulmaması gereken rezilliktir. umudunu emperyalistlere bağlamış kolpacı putperstlerin önemsiz rezaletlerinden biri gibi görünse de yıllardır ülkeyi avrupaya peşkeş çekenlerin gerçek yüzünü de bizlere göstermiştir.