bugün

socios.com tokenidir. juv,bar,gal,atm,asr takımları ile anlaşmaları mevcuttur.

futbol ve eğlence sektörü için sağlam anlaşma ve projeler barındırır..

yatırım tavsiyesi değildir...

kısaltması (bkz: chz) dir.
teşekkür ettiğimdir...bir ömür beraberiz...

asla tavsiye mahiyetinde değildir. yüksek risk içerir.
https://m.tr.investing.com/crypto/chiliz/chart
Şuan 9 şubattaki fiyatının 10 katı olmuştur evet dudaklarımızı ısırabiliriz.
Bir haftada inanılmaz yükselmiştir.
1.80 e düşer misin bir şey denicem.
Her girdiğimde arıza çıkaran borsa. Kazandırıyor ayrı mesele
smiley was and still here (:
5.5 tlden 5890 adet alıp elime veren coin.
hadi bastır orospu, 100 dolar filan ol.
hepimiz chiliz.
selamlar.

bu token vasıtasıyla türkiye cumhuriyeti'nde benden daha çok para kazanan kimse yoktur. sizlere bir kaç tavsiye vermek istiyorum. tüm samimiyetimle.

1- al unut vs. kimse kendini kandırmasın. bilhassa yüksekten eline verilen arkadaşlar için konuşuyorum. bu token uykuya geçti. en az 1 sene büyük hareket beklemeyin. all time high hiç beklemeyin. yol yakınken az zararla satın siktirip gidin. zaten zararınız max 100 dolar filandır hepiniz çoluk çocuksunuz amk.

2- herkesin konuştuğu ve herkesin bir köşesinden dahil olduğu hiçbir şey kazandırmaz. mesela şu an herkes yazılım okuyor. 8 sene sonra yazılımcı = lahmacun ustası kıvamına gelecek. bu tokenda da bu şekilde. senin elinde bundan 1 tane bile varsa bil ki kazanamayacaksın. çünkü sen bir yatırımcı değilsin. sen berberinden duyup "nereden alınıyor bu amuğa kodum" diye hesap açıp 200 lira atan bir vatandaşsın.

3- grafik okumayın, okuyanı dinlemeyin. meslek olarak istatistikçi değilseniz ya da "kırmızı yeşil renkleri seviyorum abi" demiyorsanız analize filan kasmayın. duyum almayın, ensonhaber'de çıkan habere göre yatırımlarınıza yön vermeye çalışmayın. hele hele adını bile telaffuz edemeyen youtube analizcilerine dönüp bakmayın bile. cıhılız diyor bir tanesi amk sikiyim öyle analisti.

4- umutlanmayın. umut sizi kör ve sağır eder. çakılan coine sevgiliye bakar gibi bakar kalırsınız. duygusal olmayın; olumlu da olumsuz da. rasyonel düşünmeye gayret edin genel olarak.

5- 0,30 usd ve aşağısına düşeceğini düşünüyorum. hazirana kadar böyle devam eder. yaz ayında hareket olmaz. eylül'de pozisyonlar alınır. sıradan vatandaşın gönlü bu tokendan yeterince geçtiğinde alttan toplanır ve ekim-kasım gibi önce 0,70 ardından 0,90 denenir. bir ihtimal 1 usd görür ve tekrar geriye. şahsi görüşüm.

6- twitter'dan ceo'suna saçma sapan sorular sorup, saçma sapan isyanlar edip adama küfretmeyin. kendinizi her yerde bu kadar belli etmeyin. topunuzun elinde yirmi bin tane chz yoktur. 50 lira kaybedince sermayeyi kırmış yatırımcı triplerine girmeyin, komik oluyor. çıkın başka bir coin deneyin. relax olun.

7- bu söylediklerimi dinlemeyin. "abi çok iyi proje, harika bir coin, yazın 10 dolar olacak, uçacak kaçacak" diye kendinizi avutun, gazlayın durun.

bu söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. mantalite tavsiyesidir, genel olarak.

iyi şanslar.
Bu arkadaşı 1 cent bile olmadığı zamanlarda keşfedip asıl primini futbol maçlarının seyircili oynanacağı zamanlarda yapacağını düşünerek bekletmiştik fena elimize verdi * kendi borsası vardır, hatta sahiplerinden biri de Türktür diye hatırlıyorum. Kendi borsasında satışa sunduğu psg token 4 dolardan 1 ay içinde 11 x yapmıştı öyle bi öngörülemez sistem.
çok oç bir altcoin.
tüm gün zirve yaparken, ben uyurken dip yapıyor yakalayamıyorum.
türklerin milli coini,taraftar odaklı bir coin.
güzel bir patlama yapmasını düşündüğüm coin.
Onca sağlam anlaşmaya rağmen gelmesi gereken yere bir türlü varamamis koin. Günlük al sat la çorba parasını çıkarmıyor değil ha pumpladi pumplayacak derken elimden de çıkaramıyorum. Sahibi Alex in bilerek baskıladığını düşünmemek elde değil.