bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. hoşgeldin dostum.

benimle iyi anlaşmanı öneririm yoksa bu entry'i editleyip neler yapabileceğimi hayal bile edemezsin.*
(bkz: entry parsellemek)
benimle de iyi geçinmesi gereken yazar. 2. entrysi ben oldum çünkü. öyle fenerbahçe hakkında, atatürk hakkında kötü yazmak yok ona göre. edit manyaklığı var bende çünkü. *
antikıbrıscı yazardır..yaşamının bi kısmını ileride rahat yaşam sürmek pahasına kıbrısta zaruri şekilde heba ederek buna nekadar lanet okusada herşeyi sinesine çekip katlanmayı bünyesine alıştırmıştır..okulu elbet bitecektir buna can-ı gönülden
inanıyor ve akabinde sittin sene bu adaya ayak basmamaya yemin etmiştir.
bu adam kripton gezegeninden gelen otobüste recep ivedik'le koltuk arkadaşlığı yapmış süperman gibi biridir. bazen ılımlı islam politikasındaki deniz gibi çarşaf çarşaf bazen ise sözde ermeni soykırımında ağzında salya dolaşan patrikler gibi saldırgan belki belki şukela takılır. kendi yararına bile olsa kimseye eyvellah çekmeyen çekeni de sevmeyen artı çekenlere de ''keçe kardeşler'' diye lakap takandır. bu dönem dersleri colin mcrae'in finlandiya'daki yarışına benziyor* ama durmak yok yola devam felsefesini iktidara rağmen uygulayabiliyor. sadece ben ve ergensel ergenomik kıbrıslı birinin kendine ''takaşhi'' diye hitap edebildiği pehlivandır. ama yağlanmaya gelmez kayar gider elden.* kraldır ama hiçbir zaman kralcı olmamış ve olmayacak yapıdadır. güven verir ama imar bank reklamlarındaki güven gibi değildir verdiği güven, kırma yahudi güveni verir ve ne olursa olsun arkanızdadır.*
bukelemun gibi adamdır bir gün dersiniz; -ulan 100 metre sonraki dönüşte git otur karpuz,peynir ve sınırsız tonbalığı eşliğinde rakını iç
bir de dersiniz ki; şömine başı viski+politika yapalım
enterasan bir adamdır hala genomunu çözmeye çalışıyorum sanırım zamanında bir dinozorla çiftleşmiş* ya da çiftleşme korkusunu yaşamış, bazı derin çatlaklara sahip tamiri belki mümkün olmayan.
kendisini sinema ve oyun konusunda cesaretlendirmeye çalışsamda evindeki siyah beyaz televizyon* yüzünden sanırım şevki kırılıyor, burada kendisine ilk maaşımla dana kestikten sonra gerçekten renkli olan bir plasma tv hemide full hd sözü veriyorum. üniversite hayatında çıkarcı olmayan tek arkadaşım oldu* kendisine teşekkür eder çocuğumun pipisini öpmesi dileğiyle yatmaya giderim...*
(bkz: #7135425)

yürü be koçum, kim tutar seni demek istediğim yazardır. hatta diyorum, içimde kalmasın; yürü be koçum, kim tutar seni!
ateistlerle kafayı bozmus yazar kişisidir.

lakin ateistlerle alakalı her baslıkta kendisinin girdiği bir entry e rastlamaktayım..
mehepeliymiş. takdir ettim.
fena sıkıyor.**
kürtlerle hoş olmayan münasebetler yaşadığını düşündürten yazar gibi birşey.*
kafayı kürtlerle fena bozmuştu en sonunda çaylak olmuş olan yazar.
çaylak olmasından dolayı,

bazı sözlük yazarlarının, meydanın kendilerine kaldığını sanmalarına neden olmuş olan yazar arkadaşımızdır.