bugün

cesar prates'in neredeyse taça giden şutunun hakan şükür'ün kafasına çarparak gol olan pozisyon.

adam bilerek oraya çekmişti şutu, öyle hesapladı o golü.
bu golü gündeme getiren fetöcüdür.
kaleye çekse gol girmeyecekti, o da düşündü; şunun kafasına atayım ordan seksin gol olsun.
neye niyet neye kısmet golü.

iyi hatırlıyorum bu maçı. ortaokuldaydım. mahalleden dört arkadaş maçı izlemek istiyorduk. iki galatasaraylı, bir fenerbahçeli ve bir beşiktaşlı idik. oturduğumuz sitede bir kave vardı, bir tek orası verirdi maçları. oraya giriş de paralı tabii. bizde de para yok. içeri giremiyoruz. ilk yarıyı kasabın önünde bekleyen kediler gibi kavenin önünde milletin bağırışlarından anlam çıkararak geçirdik. ne olduysa ikinci yarı içeri girebilmiştik. girer girmez golü yedik. sonra bizim bu gol oldu. sonra bir tartışmadır başladı hakan şükür'ün kafaya mı çarptı yoksa o golü o mu atmıştı falan diye. beşiktaşlı arkadaş o zaman da fenere yanlıyordu. neyse. bu prates değişik bir oyuncuydu. frikikten gol falan atıyordu. ama başka numarası yoktu. sarr vardı mesela. o da bir tuhaftı. felipe vardı, süreli çalım atıyordu. koca kafalı lukunku vardı, liverpool'dan xavier gelmişti. korkunçlu bir tipi vardı. fatih terim nereden buluyordu böyle adamları hala muammadır benim için. batista diye bir şey vardı amk. sonra conceciao diye bir adam almıştık. real madrid bedava vermişti. haim fresco devreye giriyordu. özhan canaydın başkandı. galatasaray'ın parasızlıktan kıvrandığı yıllardı. fenerbahçe de maşallah hoydonklar, alexler, anelkalar falan yardırıyordu. yine de biz daha çok şampiyon oluyorduk amk. sabrilerle, ayhan akmanlarla, saidoularda şampiyon olmuştuk lan. neyse. konu konuyu açtı.
cesar patates okudum allah affetsin.
Bu Maçtan sonra kafasına top çarpıp enteresan bir şekilde gole sebep olan Hakan şükür spor muhabirlerine “zihinsel olarak golü düşündüm” gibi tuhaf bir açıklama yapmıştı!

Hadi lan ordan neredeyse arkana dönüp kim lan o orospu çocuu diye küfredecektin!

Bence Hakan şükür yarın öbür gün yakalanıp ifadesi filan alındığında devlet bunu bi düşünsün, özellikle ifadede bu soru da geçsin, Hakan şükür’ün bu golü bala göte attığı adli makamlarca de zabıt altına alınsın!