bugün

(bkz: kurtlar vadisi gençliği)
nesildaş yazar hoşgelmiştir.
kurtlar vadisi'nde bir aralar istanbul suç alemi liderliği için çakır ve polat alemdar'a rakip olan psikopat mafya ailesi. birinin istanbul mafya babaları toplantısında polat tarafından çakır'a nazır olarak masada boğazı kesilmiş, diğer önde gelen erkek aile üyeleri de sonra muhtelif şekillerde öldürülmüştür. "var mı surdan ötesi?" gibi enteresan sloganları ve boğazı kesilen üyeleri için klarnet çalınan bir esrar alemi yaparak yas tutuş sahneleri seyirciyi iptal etmiştir.
(bkz: hazımsızlık yaşayan fenerbahçeli taraftar/#7657772)

bahsedilen entry'nin yakında silinmesi muhtemel olduğundan bir de kopyalayalım:

--spoiler--
neden tek uefa kupasını alamayan fenermi böyle diyipde sonra ben feneri destekliyorum yalanı atmasın kimse siz gidinde gassarayınızı destekleyin gerçi dün gece tribünlerde gördük desteyi holley holley çeken kimdi yahu. ulan yenilen adam holley çekermi yok yok sanırım (bkz: FENERBAHÇE)taraftarıydı onlar evet evet fener taraftarı.
--spoiler--

muhtemelen youtube'da video yorumculuğundan sözlük semalarına akmış bir genç. ben olayın fenerbahçe-galatasaray kısmında değilim de sözlüğe kabul(!) edilmiş bir yazarın bu kadar yazım kurallarından ve sözlük formatından bihaber olması takdire şayandır, ibretliktir. nasıl yazar olduğu muamma. binlerce yazar gördüm, böyle türkçe katliamı görmedim.
kendine çeki düzen vermesi gereken yazardır böyle devam ederse sözlüğün son eğlencesi olabilir.
(#8105565) tanım yapmayı öğrenememiş yedinci nesil yazar.
cerrahpaşa tıp fakültesi'nde okuyorsa tanışmamız muhtemel arkadaş.
çok pis ayar veresim olan yazar.