bugün

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) desteğiyle hayata geçirilen Cer Modern, Ankara;da kültürel ve sanatsal üretimin gelişmesine katkıda bulunarak, ulusal ve uluslararası sanat etkinliklerinin ve eserlerinin sergilenmesine olanak sağlıyor.

Toplumsal bir eğitim projesi; olmayı hedefleyen Cer Modern, her yaştan ziyaretçinin yerinde sanat üretimine katılmasını sağlamak amacıyla sürekli proje üreten bir kültür ve eğitim merkezi olmayı hedefliyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından eski vagon tamirhaneleri ve cer atölyelerinin restorasyonuyla kazanılan Cer Modern, çağdaş müze mimarisinin bir örneği olarak hayata geçiyor.

Ankaranın kent kimliğine katkıda bulunacak olan Cer Modern, başkentte sanatsal ve kültürel bir vitrin olmasının yanında çok yönlü ve farklı sanat disiplinlerini bir arada sanat izleyicisiyle buluşturmayı amaçlıyor.

(bkz: copy paste)
Başkente yakışır, yaşaması- yaşatılması gereken bir mekan. Emeği geçen herkesi kutlamak lazım, Takibinde olmakta fayda var
bugun aksam masumiyet filmi ile acıkhava sinema gosterimine bu senelik son verecektir. umarım calısmalar devam eder. guzel konserler, sergiler, çalısmalar devam eder. ankaranın son zamanlardaki kendine has guzel mekanı. umarım bozulmaz. bir de cıkısta genclik parkına gidilmesi gerekir de hala cesaret edemiyorum. degismis olabilecegine inanamıyorum.
alternatif sanat sergileri, konserler ve çeşitli kültürel aktivitelere ev sahipliği yapan, yapmaya devam eden ve devam etmesi gereken nadide yerlerden, salvador dali, van gogh resim sergileri ile pink martini repertuarı ile manyak bir küba gecesi yaşatmışlığının yanı sıra kerem görsev ve oi va voi gibi alternatif sesleri de sahnesinde ağırlamış bizleri sevindirmiş mekan.
Su anda devam eden nbc sergisi tam bir harika. Panoromik fotograflarla kendimden gectim. Herkese tavsiye olunur.ozellikle istanbul ve kar en onemlisi kiz kulesiyle beni kalbimden vurdu.
dün gece jazz expose kapsamında antipass'ı avlusunda konuk eden mekan, jazz dolu güzel ve lezzetli bir gece yaşatmıştır yaklaşık 4 saat kadar.