bugün

10 yasindayken karar verdigim uzere;
##bir pterozorun sırtına binip uçmaktır.
hatirladim da ayni yastayken ilk vasiyetimide yazmistim ben...
uçan bugattiye binmek.
(bkz: james rodriguez) yerine dogmak
Meyve yerim. Neden bilmiyorum ama aklıma gelen şey her zaman meyve dolu tabaklar olmuştur. Özellikle muz ve çilek. Sen ona üzümü de ekle.

Sanki burda yok manyak mıyım neyim?
Arkadaşları toplıcan böyle nehir kenarına sonra garsonu çağırcan Usta sen bize ne yap biliyo musun?
I don't now!
gidince düşünürüz dediğim soru türüdür.

aslında ne mi yapardım. Dostlarımı toplar ne kadar uçuk kaçık yapamadığımız hayal varsa yapardık.
Umarım internet vardır orada.
açarım playstationu alırım biramı ohh mis.
çimlere yuvarlanmak.*
Hogwartsa girip ortalığı dağıtmak.
çıkış nerede diye sormak.
Gercekten sadece ortadogu insaninin hayalini kurdugu bir yer gibi mi (irmaklar ve sarap akan irmaklar serin golgeler mermer koskler yumusak minderler bembeyaz huriler, vs) once onu kontrol ederim.
klimayı açın...

(bkz: adanadan geldik)
liseden beri biriktirdiğim listeyi* melekçi başına teslim edip, beklemek.
Şoyle etraflica bi gezer dolaşırım. Sonucta binlerce yıldır insanlarin orasi soyle orasi boyle diye bahsettikleri yer ee insan haliyle gozuyle bi gormek istiyor.
Check-in yapıp paylaşmak. El alem bilsin nerde olduğumuzu.
kesin konuşmak ne kadar doğrudur bilemem ama ben şükretmek isterim heralde ilk önce.
hurilelerle grup yaparım. tamam bize huri verilecek bu belli ama bir sorun var. kadınlar ne olacak? onlara da huri cinsinden eril bireyler mi düşecek yoksa cennetin esas sahibi olan biz erkeklerin peşinden mi koşacaklar?

cennetin tarifi bile ortadoğu insanının zevklerine uygun. gölgeler, serin, ırmaklar, bol bol su... bi norveçliyi cennete soksan adam benim geldiğim yer de buraya benziyordu deyip cehenneme kaçar. olur bu, iddiasına bile varım...
Ee sonra derim.

Cidden sonrası hep kafamı kurcalamıştır. Ben her an bu büyü bozulabilir diye tedirgin olurum ilk bin yıl heralde.
derin bir oh çekmek.
allah ı görmek.
herkesin aklına hurilerin gelmesi.
huriler nerde diye bağırmak.
" onbin huri rica ediyorum " demek.
cehenneme bakmak için bir pencere aramak.